Poradnik komunijny 2018 – Prezenty, o których nie miałeś/aś pojęcia

Poradnik komunijny 2018 – Prezenty, o których nie miałeś/aś pojęcia

CDP Silence, cena: od 60 zł

RTV EURO X-KOM
Silence

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry The Whispered World. Udaj się w fascynującą podróż po krainie Silence razem z Noah i Renie. Daj się porwać poruszającej historii. Poznaj niezwykłe i sympatyczne postaci, takie jak Spot – magiczna gąsienica, która pomaga Noah Renie w wędrówce przez Silence. Bądź świadkiem odkrycia, jakiego dokona rodzeństwo, kiedy zrozumie, że tylko wzajemna miłość może ich ocalić. Podziwiaj trójwymiarową oprawę graficzną, utrzymaną w przepięknym baśniowym stylu. Już teraz gra dostępna w sprzedaży w kultowej serii Extra Klasyka.

 

CDP Symulator Farmy 17, cena: od 65 zł (PC) lub 160 zł (PS4/Xbox)

Morele X-KOM

Symulator Farmy 17

Szczypta wiejskiego klimatu dla każdego. Farming Simulator to wspaniała przygoda i, wedle wielu opinii, najlepszy symulator rolnictwa jaki kiedykolwiek powstał: wciel się w rolę farmera i przejmij jego codzienne obowiązki - hodowlę zwierząt, uprawę, sprzedaż oraz obróbkę drewna. Gra daje ci dużą swobodę w podejmowaniu decyzji odnośnie zarządzania własną farmą, inwestuj pieniądze i patrz, jak wspaniale rozwija się twoje gospodarstwo. Swoje uprawy możesz prowadzić na obszarach Europy, Ameryki Północnej i Ameryki Południowej, co zapewnia zróżnicowaną rozgrywkę i daje mnóstwo możliwości zabawy.

 

UGO Hoverboard, cena: od 730 zł

Morele   

UGO Hoverboard

Hoverboard, czyli deskorolka elektryczna. W ostatnich czasach rośnie popularność alternatywnych źródeł transportu, zasilanych przez silniki ekologiczne. Na Zachodzie sporym uznaniem cieszą się pojazdy określane mianem hoverboardów, które w naszym kraju występują jako deskorolki elektryczne, choć bardziej trafną nazwą wydaje się po prostu dwukołowiec. Takie pojazdy produkuje choćby firma UGO. Technicznie rzecz biorąc, jest to rodzaj podestu z dwoma 8-calowymi kółkami, na którym jeździ się stojąc, a wbudowany żyroskop gwarantuje równowagę i stabilność. Hoverboard marki UGO ma prędkość maksymalną 15 km/godz. i deklarowany zasięg na jednym ładowaniu równy 20 km, a dodatkowo jest całkowicie odporny na zachlapanie i kurz, wedle normy IP54. Co więcej, producent zapewnia w tym przypadku wbudowane głośniki Bluetooth. Melomani mogą więc słuchać podczas jazdy radio lub plików MP3, przy pomocy smartfona lub innego urządzenia mobilnego.

 

UGO Monster, cena: od 350 zł

Morele   

UGO Monster

Zdalnie sterowany samochód-zabawka. No dobrze, nie do końca zabawka, raczej model, ale przystosowany do potrzeb młodszych użytkowników. Sterowane radiem samochody to coś, co męskiej części publiczności chyba nigdy się nie znudzi. Firma UGO przygotowała konstrukcję, która stanowi dobry kompromis pomiędzy zabawkami tego typu, jakich pełno na półkach marketów, a profesjonalnymi modelami. Model Monster, bo o nim tu mowa, zasilany jest silnikiem elektrycznym, osadzonym na metalowym podwoziu, w towarzystwie solidnego zawieszenia i prawdziwie gumowych opon. Rozwija przy tym prędkość do 45 km/godz. Wymiary (skala: 1/12) i dość wysoka prędkość maksymalna wymuszają zabawę w terenie. Niemniej, w odróżnieniu od profesjonalnych konstrukcji klasy modelarskiej, Monster pozostaje sprzętem prostym w użytkowaniu i konserwacji. Dość powiedzieć, że producent dostarcza go złożonego i gotowego do jazdy (fachowo: RTR), w zestawie z niezbędną aparaturą sterującą i wyczerpującą instrukcją obsługi.

 

UGO Sirocco, cena: od 295 zł

Morele   

UGO Sirocco

Dron dla fotoamatorów. Wykonywanie nietuzinkowych zdjęć w świecie opanowanym przez portale społecznościowe zdaje się być możliwością pożądaną. Dzięki dronowi Sirocco fotografie i filmy można wykonywać z powietrza. Urządzenie ma kamerę mogącą rejestrować obrazy o rozdzielczości 720p, po czym przesłać je do smartfona za pośrednictwem technologii Wi-Fi Direct. Jak twierdzi producent, firma UGO, wbudowany akumulator 800 mAh zapewnia 12-minutowy czas pracy, co jest wartością całkowicie wystarczającą do wykonania szybkiej sesji zdjęciowej (lub filmowej), odbiornik zaś - zasięg do 100 m. Co ważne, sprzęt jest też dość łatwy w pilotażu. Żyroskopowy stabilizator wspomaga prawidłowe ustawienie drona w przestrzeni, natomiast ergonomiczny kontroler stylizowany na konsolowy joypad, który wyposażono w składany uchwyt na smartfon, czuwa nad intuicyjnością przeprowadzanych manewrów.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poradnik komunijny 2018 – Prezenty, o których nie miałeś/aś pojęcia

 0