Audictus Voyager - recenzja słuchawek klasy DJ Monitor

Audictus Voyager - recenzja słuchawek klasy DJ Monitor

Audictus Voyager - Podsumowanie

Jak na razie Audictus trafia bez pudła i kolejne słuchawki tego producenta uznać trzeba za udany produkt. Model Voyager skierowany jest do szerokiego grona odbiorców poszukujących relatywnie niedrogiego wokółusznego modelu do użytkowania na co dzień. Trzeba przy tym podkreślić, że w tym segmencie znaleźć można kilka naprawdę bardzo dobrych słuchawek, takich jak choćby recenzowany przez nas Encore Rockmaster. Voyager wychodzi z takich porównań obronną ręką, zapewniając satysfakcjonującą jakość dźwięku z muzykalnym brzmieniem, które jest bardzo uniwersalne i sprawdza się niemal w każdym rozrywkowym gatunku, od popu, przez hip-hop, po ciężkie gitarowe granie. Swoją drogą uniwersalność to motyw przewodni tych słuchawek, ponieważ ich design jest na tyle stonowany, że sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji, a producent zadbał też, by konstrukcja było bardzo wygodna zarówno z mniejszą, jak i większą głową.

Voyager skierowany jest do szerokiego grona odbiorców poszukujących relatywnie niedrogiego wokółusznego modelu do użytkowania na co dzień.

Dobrze wypada także jakość wykonania słuchawek, bo choć Audictus sięgnął w głównej mierze po tworzywa sztuczne, to te zdają się być trwałe i odporne na szybką degradację (co tyczy się w szczególności ekoskóry). W gruncie rzeczy trudno się tu przyczepić czegoś istotnego, ponieważ odnotowane przez nas w teście drobne wady nie rzutują jakoś znacząco na ocenę końcową. Mowa tu choćby o braku etui czy dodatkowych welurowych padów w zestawie, pewnych niedostatków w wykończeniach czy bardzo podstawowym pilocie na kablu, który nie posiada nawet regulacji głośności. Oczywiście brzmienie mogłoby być nieco bardziej przejrzyste i szczegółowe, ale rozumiem koncepcję producenta w tym zakresie. Trzeba także pamiętać, że w budżecie do 200 zł trzeba liczyć się z pewnymi kompromisami, a te, na które zdecydował się Audictus, są całkiem logiczne. W ostatecznym rozrachunku Voyager otrzymuje od nas wysoką ocenę, na którą po prostu sobie zasłużył.

Audictus Voyager

 Uniwersalne i muzykalne brzmienie, stonowany design, solidne wykonanie, komfort użytkowania, niewygórowana cena

 Pilot bez opcji regulacji głośności, nie najlepsza izolacja, brak etui w zestawie, brzmienie mogłoby być nieco bardziej przejrzyste i szczegółowe

Cena (na dzień publikacji) : od 199 zł
Gwarancja: 24 miesięcy

Sprzęt do testów dostarczyła firma:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audictus Voyager - recenzja słuchawek klasy DJ Monitor

 0