Corsair iCUE H115i RGB ELITE - test AiO z chłodnicą 280 mm

Corsair iCUE H115i RGB ELITE - test AiO z chłodnicą 280 mm

Corsair iCUE H115i RGB ELITE - budowa

Opakowanie

Chłodzenie jest zapakowane w karton w kolorze żółto-czarnym, na froncie widnieją zdjęcie produktu i kilka najważniejszych cech. Na bokach i z tyłu mamy dodatkowe informacje o zastosowanych technologiach.

Radiator

Corsair iCUE H115i RGB ELITE to kompaktowy układ chłodzenia wodnego AIO z chłodnicą 280 mm o wymiarach radiatora (wys. x szer. x gł.) 322 x 137 x 27 mm. Po zamontowaniu wentylatorów głębokość wzrasta do 53,4 mm (zmierzone), więc o kolizję z modułami pamięci RAM bym się nie martwił, ale zależy to także od obudowy oraz sposobu montażu, tj. na topie czy na froncie. Tutaj zalecam obudowy z dużą przestrzenią nad płytą główną jak Corsair 5000D.

Radiator wykonano z aluminium, czyli standard w tego typu rozwiązaniach, blokopompka to plastik, a stopa bloku jest prostokątna i wykonana z miedzi.

Corsair iCUE H115i RGB ELITE wykorzystuje standardowy 27-milimetrowy radiator. Radiator jest solidnie pomalowany farbą proszkową, a na środku znajdziemy niklowane logo producenta. Chłodnica nie posiada fill portu, jest on w bloku wodnym. Węże mają długość 400 mm, znajdują się w materiałowym czarnym oplocie i zakończone są stalową zakuwką z ruchomym przegubem przy blokopompce. 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair iCUE H115i RGB ELITE - test AiO z chłodnicą 280 mm

 0