Diablo Chairs V-Dynamic - test ergonomicznego fotela nie tylko dla graczy

Diablo Chairs V-Dynamic - test ergonomicznego fotela nie tylko dla graczy

Diablo Chairs V-Dynamic - test ergonomicznego fotela nie tylko dla graczy

Przy każdej możliwej okazji jak mantrę powtarzamy, że wybór odpowiedniego fotela do pracy czy grania jest kluczowy, bo będziemy w nim spędzać co najmniej kilka godzin dziennie. Dlatego też warto zarezerwować na niego środki podczas planowania swojego “kącika komputerowego”, bo choć to spory wydatek, to kręgosłup za niego podziękuje (bo nawet jeśli teraz nie odczuwamy żadnych dolegliwości z tytułu kiepskiego siedziska, to możemy być praktycznie pewni, że z czasem to się zmieni). Jeśli czytaliście nasze wcześniejsze teksty, to z pewnością zauważyliście, że najczęściej polecamy fotele gamingowe, a to dlatego, że oferują bardzo dużo możliwości personalizacji, dzięki czemu mamy gwarancję, że fotel jest nie tylko dopasowany do naszej wagi i wzrostu, ale i pozwoli na dostosowanie położenia oparcia, podłokietników czy wsparcie newralgicznych części kręgosłupa za pomocą dodatkowych poduszek. 

Warto zarezerwować na niego środki podczas planowania swojego “kącika komputerowego”, bo choć to spory wydatek, to kręgosłup za niego podziękuje.

Niestety takie rozwiązanie ma też pewne wady, a szczególnie jedną, która dla wielu osób będzie nie do przejścia, a mianowicie krzykliwe gamingowe wzornictwo. I choć można znaleźć modele o bardziej stonowanej stylistyce, to najczęściej i tak są one masywne, o kubełkowym kształcie i nie wszędzie będą pasowały - patrz: przestrzeń biurowa. Kilka tygodni temu do naszej redakcji trafił jednak fotel, który może być rozwiązaniem tego problemu, bo wciąż mamy do czynienia z ergonomiczną konstrukcją, ale jednocześnie jej forma idealnie sprawdzi się w biurze czy innych oficjalnych zastosowaniach, a mowa o V-Dynamic od Diablo Chairs. Co prawda na pierwszy rzut oka nie wygląda on na zbyt wygodny, szczególnie po latach spędzonych z obitymi ekoskórą miękkimi fotelami dla graczy, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że to tylko mylne wrażenie, bo choć prezentuje się dość futurystycznie i eksperymentalnie, fotel jest wręcz stworzony do spędzania w nim długich godzin bez jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu. A w dzisiejszych czasach to bardzo ważne, bo część z nas z powodu pandemii koronawirusa spędza przy komputerze zdecydowanie więcej czasu niż wcześniej. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo Chairs V-Dynamic - test ergonomicznego fotela nie tylko dla graczy

 0