HOLM 320 RGB - testujemy nowe biurko dla graczy i nie tylko

HOLM 320 RGB - testujemy nowe biurko dla graczy i nie tylko

HOLM 320 RGB - testujemy nowe biurko dla graczy i nie tylko

Jakiś czas temu narzekaliśmy, że w naszej redakcji nie za często pojawiają się biurka, bo skupiamy się raczej na tym, co stawiamy na nich, a tu niespodzianka, bo Genesis dostarczył nam właśnie swój nowy produkt, a mianowicie HOLM 320 RGB. I nie da się ukryć, że trudno o lepsze wyczucie czasu, bo uczniowie za kilka dni wracają do szkół (a przynajmniej taki jest plan, bo za chwilę może się okazać, że znowu będą uczyć się zdalnie), a gracze powoli przygotowują się na słynny jesienny wysyp nowych gier (choć nie oszukujmy się, słynny to on był kilka lat temu, bo ostatnio mówiliśmy raczej o zimowym czy wiosennym urodzaju). Co ich łączy? Obie grupy potrzebują porządnego biurka, przy którym można się uczyć i na którym można postawić swój gamingowy sprzęt (mówimy oczywiście o pecetowych graczach), więc nowa propozycja Genesis powinna ich zainteresować. 

Uczniowie wracają do szkół, a gracze przygotowują się na słynny jesienny wysyp gier. Co ich łączy? Potrzebują biurka, przy którym można się uczyć i na którym można postawić swój gamingowy sprzęt.

Szczególnie że podobnie jak w przypadku poprzedniego recenzowanego przez nas modelu, czyli HOLM 510 RGB, mówimy o bardzo atrakcyjnej konstrukcji, która mocno wyróżnia się spośród klasycznych biurek meblowych i powinna idealnie pasować do nowoczesnego sprzętu komputerowego. Oczywiście, w cenie 899 PLN można już oczekiwać czegoś więcej niż tylko blatu na nogach, więc Genesis zadbał o dodatkowe wyposażenie i elementy, które mają uzasadniać tę relatywnie wysoką kwotę. Czy skutecznie? Tego dowiecie się z dalszej części tego tekstu, ale warto podkreślić, że o ile jeszcze kilka lat temu biurko tego typu nie miałoby na rynku praktycznie żadnej konkurencji, tak obecnie jest już zupełnie inaczej. Swoich sił w tej kategorii próbują też inni producenci sprzętu komputerowego, jak choćby SPC Gear, Diablo czy Trust, a do debiutu szykowane są także efekty współpracy IKEA i ASUS ROG, więc produkt musi mieć coś „ekstra”.

Genesis HOLM 320 RGB
Wysokość   75 cm
Długość   120 cm
Szerokość   60 cm
Wersja USB   3.0
Konstrukcja   Wbudowany Hub USB, Wbudowana ładowarka indukcyjna, Uchwyt na słuchawki, Uchwyt na kubek, Stojak na pady, Półka na monitor, Organizer kabli
Funkcje   Ładowarka bezprzewodowa, Hub USB
Liczba portów USB   3
Materiał   Stal, MDF
Kolor   Biały
Podświetlenie   Tak

I zdaje się, że HOLM 320 RGB ma się czym pochwalić, bo Genesis postawił na konstrukcję wyposażoną w szereg przydatnych rozwiązań, jak ładowarka bezprzewodowa do smartfona, koszyk do organizacji kabli, półka na monitor, uchwyt na kubek, hub USB czy stojak na pady (w końcu ktoś zauważył, że część graczy wybiera kontrolery zamiast myszki i klawiatury). Do tego samo biurko również się wyróżnia, przede wszystkim białym kolorem, który jest coraz popularniejszy we wnętrzach i części użytkowników z pewnością łatwiej będzie go wkomponować w resztę mebli i wyposażenia niż klasyczną czerń. Co więcej, karbonowa faktura na blacie nadaje całości futurystycznego charakteru, który idealnie pasuje do gamingowego rodowodu tej konstrukcji. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko dokładnie przyjrzeć się wszystkim elementom i sprawdzić biurko w praktyce - do dzieła!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HOLM 320 RGB - testujemy nowe biurko dla graczy i nie tylko

 0