Inter-Tech X-908 Infini2 - test ciekawej obudowy z podświetlaniem ARGB

Inter-Tech X-908 Infini2 - test ciekawej obudowy z podświetlaniem ARGB

Montaż podzespołów w Inter-Tech X-908 Infini2

Montaż podzespołów w Inter-Tech X-908 Infini2 przebiegł bardzo dobrze. W obudowie mamy sporo miejsca, więc nie ma żadnych większych niedogodności podczas składania komputera. Jeśli macie zamiar instalować płyty główne w formacie mniejszym niż pełnowymiarowe ATX, jak wykorzystana Gigabyte GA-Z170-D3H o wymiarach 305 x 214 mm, nie przykręcicie płyty przy prawej krawędzi pod gniazdami ATX 24-pin i USB 3.0, zatem należy uważać, by nie złamać laminatu podczas podłączania zasilania i wewnętrznych złącz USB 3.0 na frontowy panel. Przepusty, a mamy ich kilka, są w odpowiednich miejscach i pozwalają na utrzymanie estetyki we wnętrzu, umożliwiając bezproblemowe podłączenie wszelakich kabli. Jedynie przyczepię się do jednego przepustu w piwnicy pod płytą główną, gdyż przewód audio jest obliczony na styk.

Test obudowy Inter-Tech X-908 Infini2

Zamontowanie chłodnicy z wentylatorami na topie obudowy jest bezproblemowe. Układ chłodzenia AIO nie koliduje z radiatorami płyty głównej ani z pamięciami RAM, a nawet mamy jeszcze sporo miejsca.

Test obudowy Inter-Tech X-908 Infini2

Montaż HDD/SSD

W Inter-Tech X-908 Infini2 możemy zainstalować maksymalnie sześć nośników danych 2,5 cala lub 3 x 2,5" + 2 x 3,5". Dwie sztuki SSD jesteśmy w stanie zamocować na tylnej stronie tacki płyty głównej, przykręcając je do specjalnej blachy montażowej. Do tego kolejne dwa nośniki na awersie tacki płyty głównej. Dyski talerzowe montowane są w koszyku w plastikowych tackach, które są bardzo elastyczne i na pierwszy rzut oka nie sprawiają dobrego wrażenia, ale - ku mojemu zaskoczeniu - nieźle tłumią drgania z HDD, które nie były bardzo dokuczliwe. Podoba mi się za to sporo miejsca na PSU, gdzie spokojnie montujemy zasilacza modularny z wpiętymi kablami. Dodatkowo ten ostatni spoczywa na wspornikach oklejonych gąbką absorbująca drgania.

 Test zasilacza LC-Power LC1200 2.4 Platinum Series

Test obudowy Inter-Tech X-908 Infini2

Aranżacja kabli z tyłu obudowy

Aranżacja kabli z tyłu jest bardzo dobra - testowana obudowa oferuje całkiem dużo przepustów i, mimo niewielkiej przestrzeni na kable, stalowy bok domykamy bez problemu. W aranżacji okablowania mocno wspomagają nas fabrycznie dodane opaski rzepowe w centralnej części, które znacząco ułatwiają zapanowanie nad całą kabelkologią. A do tego dochodzą liczne wypustki dla opasek zaciskowych.

Test obudowy Inter-Tech X-908 Infini2

Efekt końcowy

Po złożeniu PC-ta w obudowie Inter-Tech X-908 Infini2 efekt wizualny jest, no muszę powiedzieć, inny niż jesteśmy przyzwyczajeni. Podświetlane wentylatory oraz przeszkolony przedni panel z efektem lustra nieskończoności nadają konstrukcji charakteru. Jeśli chodzi o iluminację, to mamy sporo trybów - od statycznych kolorów, po pływające barwy tęczy, a do tego dochodzi wsparcie dla systemów płyt głównych popularnych producentów. Cóż więcej opowiadać, wszystko widać poniżej.

Test obudowy Inter-Tech X-908 Infini2

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Inter-Tech X-908 Infini2 - test ciekawej obudowy z podświetlaniem ARGB

 0