Wygląd zewnętrzny
Obudowę zapakowano w spory lakierowany karton, na którym znajdziemy podstawowe informacje dotyczące produktu. Sprzęt zabezpieczono solidnymi styropianowymi formami oraz folią. Zawartość opakowania, poza samą obudową Inter-Tech X-908 Infini2, jak na produkt średniej półki jest trochę więcej niż podstawowa i poza akcesoriami montażowymi (śrubki, dystanse, opaski, itd.) czy instrukcją obsługi (język niemiecki) otrzymujemy dodatkowo wspornik dla karty graficznej. Co ważne, nie jest to żaden plastikowy bubel, tylko stalowy, lakierowany na czarno element z dodatkową gąbką. Obudowa nie wspiera pionowego mocowania karty graficznej.
Inter-Tech X-908 Infini2 to konstrukcja midi-tower, o wymiarach 530×210×510 mm. Najwyższy model obudowy niemieckiego producenta charakteryzuje przede wszystkim frontowy panel, na którym zainstalowano podświetlane diodami ARGB szkło hartowane dające efekt nieskończonego lustra. Tak, niektórzy mają takie lustro w łazience. Lewy panel wykonano z 4 mm hartowanego szkła z czarną oblamówką dookoła, zaś prawy bok ze stali.
MSI MAG Vampiric 010 - test taniej markowej gamingowej obudowy od MSI
Panel przedni oraz tył Inter-Tech X-908 Infini2
Przedni panel to, jak wspominałem, podświetlane adresowalnymi diodami LED RGB szkło hartowane z efektem lustra nieskończoności. Powietrze jest zasysane przez otwory wentylacyjne, które są trochę przysłonięte przez iluminację frontpanelu i nie posiadają filtrów przeciwkurzowych. Z tyłu, na spodzie, mamy miejsce na zasilacz, który możemy zamontować w dwóch pozycjach - wentylatorem w dół lub do góry. Inter-Tech X-908 Infini2 posiada siedem miejsc dla kart rozszerzeń, które osłaniają śledzie z perforowanej blachy i wszystkie są przykręcane szybkośrubkami. Na górze mamy otwór na panel I/O płyty głównej oraz kratkę wentylatora wyciągającego ciepłe powietrze, którym jest fabrycznie zamontowana 120-milimetrowa sztuka z pierścieniem podświetlanym diodami ARGB. Nad nim, choć nie wiem po co, mamy cztery wyłamywane zaślepki na węże chłodzenia cieczą, chociaż miejsca na customowe LC w środku jest sporo.
Na panelu Inter-Tech X-908 Infini2 znajdziemy:
- 2 × USB 3.0 (podłączane wewnętrznie),
- 2 × USB 3.1 typu C (podłączane wewnętrznie),
- 1 × słuchawki (HD Audio),
- 1 × mikrofon (HD Audio),
- 1 × przycisk POWER,
- 1 × przycisk RESET,
- 2 × przycisk zmieniający tryb prędkości wentylatorów,
- dwie diody sygnalizującą pracę,
- przycisk zmiany trybu podświetlania na boku frontpanelu.
Na górze znajdziemy zdejmowany (poprzez naciśnięcie) filtr przeciwkurzowy. Pod nim znajdują się dwa wentylatory w rozmiarze 120 mm z podświetlanym pierścieniem LED, ale nie uświadczymy tutaj żadnej dodatkowej kratki. Wentylatory mają złącze 3-pin i domyślnie ich prędkość oraz podświetlanie są sterowane przez dedykowany kontroler zamontowany z tyłu obudowy.
Stopki zapewniają odpowiednią stabilność i tłumienie drgań. Od spodu znajdziemy jeden filtr siateczkowy w plastikowej ramce.
Pokaż / Dodaj komentarze do: Inter-Tech X-908 Infini2 - test ciekawej obudowy z podświetlaniem ARGB