MSI MAG Coreliquid M360 - test AiO 360 mm z ARGB za 500 zł. Taniej się nie da.

MSI MAG Coreliquid M360 - test AiO 360 mm z ARGB za 500 zł. Taniej się nie da.

MSI MAG Coreliquid M360 - Ocena i Opinia

MSI MAG Coreliquid M360 to budżetowy model z radiatorem 360 mm i podświetlaniem ARGB. M360 jest dobrze wykonane. Podobają mi się grube węże w materiałowym oplocie i nie zauważyłem w tym wypadku nadmiernych oszczędności, takich jak opasek termokurczliwych na zakończeniu węży. Tutaj mamy dobre, plastikowe zakuwki. Dobrej jakości są także wentylatory z łożyskiem z podwójną kulką o żywotności 70 000 godzin. Nie ma obaw, że za trzy lata wentylatory będą terkotać i wołać "wymień mnie". Ponadto wentylatory jak i blok pompki są podświetlane diodami ARGB z pełną kompatybilnością z płytami głównymi. Na bloku mamy dodatkowy, poziomy pasek LED. AiO jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi socketami, również TR4. Na plus należy zaliczyć także prosty montaż oraz to, że dystanse nie mają bezpośredniego kontaktu z PCB, więc nie ma możliwości uszkodzenia ścieżek elektrycznych. Zaletą jest tez obecność fill portu do uzupełnienia cieczy, co może się przydać w przyszłości.

MSI MAG Coreliquid M360 cechuje się niezłą wydajnością, niewiele odstając od sporo droższych konstrukcji z radiatorem 360 mm. Prezentuje podobny poziom do Thermaltake TH360 ARGB. Ponarzekać można na siłę docisku, ten mógłby być większy, a w szczególności na zapince do LGA 15xx/1200. Stopa bloku wodnego mogłaby być również lepiej wypolerowana.

MSI MAG Coreliquid M360 to bardzo atrakcyjnie wyceniony produkt, który zakupimy za niecałe 500 zł i jest to najtańsze markowe chłodzenie AiO z podświetlaniem ARGB.

 Test MSI MEG Coreliquid S360

MSI MAG Coreliquid M360 to przede wszystkim bardzo opłacalny produkt. Testowany model zakupimy za niecałe 500 zł i jest to najtańsze markowe chłodzenie AiO z podświetlaniem ARGB w polskich sklepach. Trzeba przyznać, że jest to kwota bardzo atrakcyjna i podczas wyboru nowego zestawu trudno będzie przejść obok niego obojętnie, nawet nieco bardziej wymagającym użytkownikom. Uważam, że jest to produkt warty waszej uwagi. MSI MAG Coreliquid M360 oceniam na 4 gwiazdki oraz dodaję odznaczenia opłacalność.

MSI MAG Coreliquid M360 - Ocena

 

 

MSI MAG Coreliquid M360 - opinia

 MSI MAG Coreliquid M360 - zalety:

 • Dobra wydajność
 • Kultura pracy w spoczynku 
 • Pompa sterowana napięciowo
 • Prosty montaż
 • Kompatybilność z najpopularniejszymi podstawkami
 • Wsparcie dla podstawki AMD TR4
 • Wysokociśnieniowe wentylatory z łożyskiem kulkowym
 • Węże w oplocie
 • Bardzo dobra cena

 MSI MAG Coreliquid M360 - wady:

 • Brak niklowanej podstawy
 • Słaby docisk bloku do procesora

Cena na dzień publikacji: 499 zł

Kup MSI MAG Coreliquid M360 najtaniej na Ceneo.pl

Gwarancja: 3 lata

Sprzęt do testów dostarczył:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI MAG Coreliquid M360 - test AiO 360 mm z ARGB za 500 zł. Taniej się nie da.

 0