Noblechairs HERO Black Edition - testujemy gamingowy fotel z górnej półki

Noblechairs HERO Black Edition - testujemy gamingowy fotel z górnej półki

Noblechairs HERO Black Edition - Podsumowanie

Podsumowując, najwyższy czas na odpowiedź na postawione na wstępie pytanie, czy jakość i wygoda fotela usprawiedliwiają jego wysoką cenę ustaloną na blisko 2300 PLN, podczas gdy na rynku znaleźć można nawet dwukrotnie tańsze rozwiązania, których producenci składają podobne obietnice. Mówiąc krótko... jak najbardziej, bo HERO Black Edition od noblechairs to naprawdę udana konstrukcja, której cena przekłada się nie tylko na niezwykle atrakcyjną stylistykę, ale i trwałość, niezawodność oraz komfort użytkowania. Fotel wyróżnia się na tle konkurencji eleganckim i stylowym designem, który pasuje do każdego wnętrza, a co więcej już przy pierwszym kontakcie czujemy, że mamy do czynienia z rozwiązaniem z wyższej półki. Materiały są najwyższej jakości, wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i na próżno szukać tu jakichś potknięć typu nierówne łączenia, szwy, wystający nitki i tym podobne (jedyne, do czego można się przyczepić, to plastikowa plakietka z logo producenta na oparciu).

HERO Black Edition od noblechairs to naprawdę udana konstrukcja, której cena przekłada się nie tylko na niezwykle atrakcyjną stylistykę, ale i trwałość, niezawodność oraz komfort użytkowania.

Co jednak najważniejsze, fotel jest bardzo wygodny i pozwala zapomnieć o jakimkolwiek dyskomforcie nawet podczas długich posiedzeń przy ulubionej grze czy pracy, co jest zasługą nie tylko dobrego profilu, ale i możliwości dostosowania ustawień pod swoje preferencje. Na duży plus zasługuje również obicie z tzw. hybrydowej ekoskóry, która do złudzenia przypomina naturalny materiał, ale jednocześnie jest przewiewna, co latem ma ogromne znaczenie (warto jednak dodać, że do wyboru są też klasyczna ekoskóra lub skóra naturalna, jeśli preferujecie naturalne materiały). W kontekście użytkowania biurowego nie bez znaczenia jest także szereg certyfikatów, jak DIN EN 1335, ANSI/BIFMA X5.1 oraz UK Fire Safety Compliance: BS 5852, których na próżno szukać u konkurencji, potwierdzających bezpieczeństwo korzystania z fotela w określonych warunkach, więc mamy pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Mówiąc krótko, HERO Black Edition to jeden z tych foteli, po spróbowaniu których nie chce się już wracać do tańszych rozwiązań i śmiało możemy go polecić.

noblechairs HERO Black Edition

 Jakość wykonania, elegancka stylistyka, zakres regulacji, komfort użytkowania, praktyczne i oddychające materiały, łatwość montażu

 na upartego cena, plastikowa plakietka na oparciu

Cena (na dzień publikacji) : 2299 zł

Gwarancja: 24 miesiące

 

Sprzęt do testów dostarczyła firma:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Noblechairs HERO Black Edition - testujemy gamingowy fotel z górnej półki

 0