Razer Kraken Tournament Edition — czym zaskoczą nas nowe Krakeny?

Razer Kraken Tournament Edition — czym zaskoczą nas nowe Krakeny?

Podsumowując, słuchawki Tournament Edition designem przypominają poprzednie wersje Krakenów, jednak po drodze usuwając ich wszystkie bolączki. Jakość wykonania stoi na bardzo dobrym poziomie, najważniejsze elementy wykonano z aluminium, przez co cała konstrukcja jest stabilna, nie trzeszczy podczas wyginania i powinna przetrwać nawet upadki z blatu naszego biurka. Sprzęt pewnie trzyma się głowy, utrzymując przy tym pełny komfort nawet przy wielogodzinnych sesjach. Ciekawe odczucia zapewni również żel chłodzący, który umieszczono w padach, a takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się idealnie w upalne dni. Jakość dźwięku również nie daje powodów do zmartwień — Razer Tournament Edition docenią zarówno najbardziej wymagający gracze, jak i miłośnicy utworów muzycznych. W grach pozycjonowanie i efekty otoczenia wypadają rewelacyjnie, a w przerwach od wirtualnego świata odsłuchiwane utwory brzmią, jak należy, a my możemy napawać się czystym brzmieniem. 

Razer Kraken Tournament Edition — edycja turniejowa faktycznie nada się na turnieje, ale i zaspokoi ucho melomanów

Razer Kraken Tournament Edition

Mikrofon sprawdza się w swoim zadaniu — jest jednym z najlepszych, jakie widziałem w gamingowych setach, dźwięk jest czysty i wyraźny a my nie będziemy mieli żadnych problemów z komunikacją. Przewód wykonano prawidłowo, wytrzymały oplot i spora elastyczność powinna zachować go w dobrym stanie przez lata. Dodatkowo warto wspomnieć o karcie dźwiękowej, która ulepsza i pogłębia nasze doznania. Nie zapominajmy także o technologii THX, która ku mojemu zaskoczeniu sprawdza się naprawdę dobrze i z pewnością znajdzie swoich fanów — będą jednak też przeciwnicy jak w przypadku dźwięku 7.1. Jeżeli macie prawie pół tysiąca oszczędności i zależy Wam na najwyższej jakości sprzęcie do grania, ale w międzyczasie lubicie słuchać muzyki to Krakeny Tournament Edition są świetnym rozwiązaniem. Nie zapominajmy jednak, że w tej cenie, a nawet znacznie niższych znajdziemy także wiele ciekawych produktów. Przykładem mogą być popularne HyperX Cloud II, za które zapłacimy mniej, utrzymując przy tym wysoką jakość dźwięku, doskwierać może jednak brak wyszukanych rozwiązań jak technologia THX czy żel chłodzący - wybór pozostawiam Wam, jednak ode mnie Krakeny otrzymują 5 gwiazdek, rekomendację i odznakę jakości.  

 

Razer Kraken Tournament Edition

 

 

Świetne wykonanie, ergonomia pozwalająca na długie godziny rozgrywki, rewelacyjna jakość dźwięku, technologia THX, dołączona karta dźwiękowa, możliwość zmiany wielu funkcji “w locie”, możliwość podpięcia pod każde urządzenie, żel chłodzący w padach, bardzo dobry mikrofon, rozbudowane oprogramowanie, wiele możliwości konfiguracji dźwięku, regulacja basu, regulacja typu Game/Chat, schludny design. 

Brak podświetlenia (daję to tylko dlatego, że Razer przyzwyczaił nas do wszechobecnej iluminacji, jednak osobiście uważam, że w słuchawkach nie jest ona potrzebna), stosunkowo wysoka cena. 

Cena (na dzień 31.08.2018) : około 450 zł
Gwarancja: 24 miesięcy 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Razer Kraken Tournament Edition — czym zaskoczą nas nowe Krakeny?

 0