Test Endorfy Thock 75% Wireless - nowa, lepsza, bezprzewodowa. To będzie kolejny hit sprzedaży!

Test Endorfy Thock 75% Wireless - nowa, lepsza, bezprzewodowa. To będzie kolejny hit sprzedaży!

Po zakończeniu żywota SPC Gear na rynek weszła zupełnie nowa marka Endorfy, która to miała zastąpić wspomnianego wcześniej poprzednika oraz jego siostrzaną markę SilentiumPC. Choć nowy brand dopiero co rozpoczął swoją działalność, to trzeba przyznać, że robi to z rozmachem i bez ceregieli. Zaś zarząd firmy mierzy wysoko, gdyż celuje przede wszystkim w dalszy podbój i rozwój rynków zagranicznych. Czy się uda? Zobaczymy, co przyniesie czas, ale patrząc po naszym rodzimym rynku, raczej można spodziewać się sukcesu.

Endorfy Thock 75% Wireless to zaledwie jeden spośród kilku modeli, jakie ujrzały światło dzienne w momencie premiery tego artykułu. Wybrałem go ze względu na nietypowy format oraz rzadko spotykane na rynku polskim czarne switche.

Na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy marka wypuściła masę nowości, które zdają się być hitami sprzedaży, choć oczywiście nie zabrakło też re-edycji znanych nam już produktów z czasów świetności SPC Gear. Niezależnie od tego, czy mówimy o nowych, czy wiekowych konstrukcjach, są to bardzo mocne i opłacalne propozycje skierowane do graczy. Wśród nich znajdziemy zarówno peryferia pokroju myszek, słuchawek czy klawiatur, ale też akcesoria do stanowiska komputerowego, takie jak fotele, biurka, maty lub nawet podzespoły komputerowe pokroju obudów oraz wysokowydajnych chłodzeń. Część z tych produktów pojawiła się już w recenzjach na łamach naszego portalu. Sam chociażby miałem przyjemność nie tak dawno przetestować fotel Endorfy Meta BK zaś mój kolega z redakcji Daniel, przyjrzał się klawiaturze Endorfy Thock Compact Wireless. W międzyczasie mogliście też uświadczyć liczne recenzje zasilaczy, wentylatorów i chłodzeń tej marki przygotowane dla was przez Łukasza.

Dziś przyjrzymy się bezprzewodowej klawiaturze mechanicznej, mającej poszerzyć serię Thock. Jest to zaledwie jeden spośród kilku modeli, jakie ujrzały światło dzienne w momencie premiery tego artykułu. Wybrałem go ze względu na nietypowy format oraz rzadko spotykane na rynku polskim czarne switche. Zaś pozostałe wersje Thock Wireless będziecie mieli okazję zobaczyć na naszym kanale Youtube, dlatego jeśli jeszcze go nie obserwujecie, to zapraszam do zapoznania się z jego zawartością. Jak przystało na klawiaturę mechaniczną na miano 2023 roku, Endorfy Thock 75% Wireless nie tylko komunikuje się z komputerem za pośrednictwem łączności Bluetooth lub Radiowej 2.4 GHz, ale wspiera także mechanizm hot-swap, zyskujący coraz to bardziej na popularności. Oprócz tego do dyspozycji mamy również potencjometr, co w standardzie 75% jest raczej rzadko spotykanym ficzerem. Nie przedłużając, jeśli ciekawią was detale odnośnie tej klawiatury, to zapraszam do zapoznania się z jej szczegółową specyfikacją zamieszczoną poniżej i widzimy się w dalszej części testu, gdzie opowiem wam o zawartości pudełka i jakości wykonania Endorfy Thock 75% Wireless.

Endorfy Thock 75% Wireless - specyfikacja:

 • Typ: Klawiatura Mechaniczna
 • Format: 75%
 • Liczba Klawiszy: 82
 • Przełączniki: Kailh Box Red/Black
 • Kolor: Czarny
 • Materiały: ABS, PBT, Aluminium
 • Podświetlenie: pełne aRGB
 • Łączność: Bezprzewodowa Bluetooth, radiowa 2.4 GHz, przewodowa
 • Długość przewodu: 1.8 m
 • Wymiary: 326 × 136.2 × 42.5
 • Wyposażenie: keycap puller, switch puller, odbiornik radiowy, instrukcja obsługi, przewód zasilający
 • Dodatkowe cechy: N-Key Rollover, Anti-ghosting, hot-swappable
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Cena: 379 zł

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test Endorfy Thock 75% Wireless - nowa, lepsza, bezprzewodowa. To będzie kolejny hit sprzedaży!

 0