Test Modecom Volcano Lanparty RGB BT - świetnej bezprzewodowej klawiatury dla graczy za 300 zł

Test Modecom Volcano Lanparty RGB BT - świetnej bezprzewodowej klawiatury dla graczy za 300 zł

Modecom Volcano Lanparty RGB BT - Podsumowanie

Modecom Volcano Lanparty RGB BT już na papierze zapowiadał się bardzo obiecująco i szczerze mówiąc, pokładanych w nim przeze mnie oczekiwań nie zawiódł. Oczywiście do perfekcji nadal mu nieco brakuje, aczkolwiek ciężko mi było znaleźć w nim jakiekolwiek znaczące wady, a jedynie kilka cech charakterystycznych dla niemalże każdej klawiatury mechanicznej dla graczy, mowa tu o delikatnym wobble przycisków czy przeciętnej grubości keycapów. Za to zalet można znaleźć od groma. Pochwała firmie Modecom należy się przede wszystkim za zachowanie prostej i eleganckiej formy, w której nie przedobrzono z podświetleniem RGB, które jest subtelne, dzięki czemu świetnie wpisuje się w estetykę całego produktu. Ogromnym atutem jest również fakt, że Lanparty RGB BT jest w stanie pracować w pełni bezprzewodowo, a jej bateria spokojnie wystarcza na kilka dni wielogodzinnej rozgrywki nawet z włączonym podświetleniem.

Modecom naprawdę postarał się, żeby zaserwować jak najlepszy produkt w stosunku ceny do jakości.

Modecom Lanparty RGB BT

url SPC Gear GK630 - recenzja następczyni najlepiej sprzedającej się budżetowej klawiatury w Polsce

Podsumowując, w kwocie 299 zł otrzymujemy maksimum możliwości dla tego budżetu, ponieważ producent naprawdę postarał się, żeby zaserwować jak najlepszy produkt w stosunku ceny do jakości. Poczynając od dobrych, liniowych przełączników i wzorowego wykonania, a na przemyślanych bindach oraz przyjaznemu dla użytkownika sterownikowi kończąc. Będąc szczerym, klawiatura ta świetnie trafiła w moje gusta, prawdopodobnie spełni też oczekiwania tysięcy innych graczy, którzy poszukują cichej, kompaktowej klawiatury gamingowej, która będzie mobilna i nie zajmie zbyt wiele miejsca na biurku . Dlatego przewiduję, że Modecom Lanparty RGB BT szybko stanie się bestsellerem w naszym kraju i tego właśnie mu życzę, bo pomimo swojego krytycznego podejścia do recenzowanych przeze mnie produktów nie mogłem się tak naprawdę do niczego przyczepić. Stąd też Lanparty RGB BT otrzymała ode mnie pięć gwiazdek, rekomendację oraz szereg innych wyróżnień. 

 

Modecom Volcano Lanparty RGB BT

5/5Rekomendacjaopłacalnośćjakość

zalety Łączność bezprzewodowa, brak rattle, wytrzymała konstrukcja, prosty i przyjemny dla oka design, ładne podświetlenie RGB, ciche i płynne liniowe przełączniki Gateron, keycapy wykonane w technologii double-injection, możliwość sparowania z 5 urządzeniami jednocześnie i przełączania się pomiędzy nimi "w locie", dobra jakość wykonania, rozbudowany sterownik, świetny stosunek ceny do jakości, fabrycznie nasmarowane stabilizatory.

wady Nieznaczny wobble przycisków, brak nadajnika Bluetooth w zestawie, przeciętnej grubości keycapy

Cena sugerowana (na dzień publikacji): 299 zł

Gwarancja: 24 miesięcy

Sprzęt do testów dostarczył:

Modecom

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Test Modecom Volcano Lanparty RGB BT - świetnej bezprzewodowej klawiatury dla graczy za 300 zł

 0