Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Konkurs świąteczny: napisz list do Świętego Mikołaja i wygraj komputer Zotac ZBOX

Dodano: 11 Grudzień 2016, 11:25, przez: Piotr Urbaniak
Przeczytano: 6,877, komentarzy: 0,

Serwis ITHardware oraz Zotac przedstawiają specjalny konkurs świąteczny pt. "Napisz list do Świętego Mikołaja". Nagrodą główną jest ufundowany przez firmę Zotac komputer typu mini-PC, model ZBOX Nano AD10 Plus.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać w komentarzu autorski list do Św. Mikołaja. Najwyżej oceniony komentarz nagrodzimy wspomnianym urządzeniem wraz z darmową wysyłką kurierską. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić rodzinę i znajomych do polubienia właśnie Waszego komentarza :)

Uwaga! W związku z pytaniami o rozstrzygnięcie w przypadku dwóch wpisów o takiej samej liczbie polubień - wprowadzamy nową możliwość zdobycia dodatkowych punktów. Na adres e-mailowy piotr.urbaniak(at)ithardware.pl należy wysłać listę recenzji na ITH, które dotyczą produktów marki Zotac. Jedna wskazana recenzja = jeden dodatkowy punkt. Osoby, które już dodały swój list, mogą zrobić to w każdej chwili - do zakończenia konkursu. Jeśli mimo to nie uzyskamy zwycięzcy, wygra list dodany wcześniej, wg daty widniejącej przy komentarzu.

Na listy do Św. Mikołaja czekamy do 20. grudnia, do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu.

Nie masz konta? Nie zwlekaj, kliknij w poniższy link i zarejestruj się:

http://forum.ithardware.pl/register/

 

O nagrodzie:

Zotac ZBOX Nano AD10 Plus

Zotac ZBOX Nano AD10 Plus to energooszczędny, biurowo-multimedialny komputer zamknięty w miniaturowej obudowie o wymiarach 127 x 127 x 45 mm. Serce rzeczonego urządzenia stanowi dwurdzeniowy procesor AMD E-350 ze zintegrowaną kartą grafiki AMD Radeon. Ilość zainstalowanej pamięci RAM wynosi 2 GB, a pojemność dysku twardego - 320 GB. Oprócz tego ZBOX posiada także kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi, technologię Bluetooth, pilot zdalnego sterowania i uchwyt pozwalający na instalację za monitorem, do otworów VESA. Wartość rynkowa kompletnego zestawu to około 600 zł.

 

Regulamin:

Konkurs trwa od 11. grudnia 2016 do 20. grudnia 2016 włącznie, do godziny 23:59.

Konkurs jest prowadzony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 • Zamieszkiwanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Ukończony 18 rok życia lub zgoda prawnych opiekunów.
 • Posiadanie zarejestrowanego konta na ITHardware.pl.
 • Wymagane jest polubienie naszego profilu ITHardware.pl na Facebook.com.
 • Uczestnikiem konkursu nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani organizatora oraz ich rodziny.
 • W konkursie można wziąć udział tylko raz.
 • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 48 godzin od daty jego zakończenia.
 • Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie komentarza pod niniejszą  stroną konkursową.
 • Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 24 godzin przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
 • Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
 • Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 2 dni roboczych od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do organizatora nagród w konkursie.
 • Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.
 • Wygrana oznacza komentarz z największa liczba pozytywnych ocen od innych zarejestrowanych użytkowników serwisu ITHardware.pl
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania konkursu bez powiadomienia uczestników.
 • Organizator konkursu pokrywa wszystkie należności z tytułu przeprowadzenia konkursu, rozliczenia z M.F. i dostarczenia nagród.
 • Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

 

Nagroda jest samplem po testach w redakcjach technologicznych, w związku z czym może nosić minimalne ślady użytkowania. ITHardware oraz Zotac zapewniają jednak, że całość jest sprawna i pełnowartościowa.

 

---AKTUALIZACJA

W związku z rażącym nadużywaniem systemu punktów ujemnych i rozbieżnościami na tym polu pomiędzy uczestnikami, tj. część osób minusuje rywali a część tego nie robi, ostateczne wyniki zostaną wyciągnięte z bazy danych wyłącznie na podstawie otrzymanych plusów. Na zakończenie zostanie zaprezentowane zestawienie podsumowujące oceny wszystkich osób biorących udział. Tym samym można sobie z czystym sumieniem odpuścić szastanie minusami ;)

 

---WYNIKI

http://ithardware.pl/aktualnosci/konkurs_swiateczny_z_firma_zotac_rozstrzygniecie-1573.html

Oceń artykuł:
(Głosów: 3)

NAPISZ KOMENTARZ

Zarejestruj się lub kliknij tutaj, aby zalogować się do serwisu i móc dodać komentarz. Facebook

KOMENTARZE

Cantona
10
 11 Grudzień 2016, 12:35
To ja zacznę. Święty mikołaju co w Laponii mieszkasz, przynieś mi GeForce'a fajny będziesz koleżka. Inni chcą jachty i baseny, domy i S-klasę, a ja skromnie na GeForce'a ciułam kasę. Bo obecnie bieda u mnie na ekranie, każda nowa gierka to okrutne klatkowanie. I stres przez to jest, i wyrywam włosy z głowy, a na Originie czeka Battlefield nowy. Nie chcę wiele, proszę uwierz mi, jedynie GeForce'a GTX 1050 Ti ;)
Prezes Biznes
9
 11 Grudzień 2016, 13:44
Drogi Mikołaju (prawdziwy, a nie podrabiańcu)! Nastał taki czas, gdy dni są tylko deszczowe, noce nie przespane, wieczory zawsze zawalone pracą, a znikąd nie nadchodzi ukojenie. Czasem się zastanawiam, czego pragnę. Nowego Radeona, bo Nvidia znowu wydała felerny sterownik? Nie, po co mi. Nowy fotel, żebym mógł komfortowo oglądać The Grand Toura wieczorami? Lepiej nie, bo zacznę przysypiać, a nie o to chodzi. A może jakąś klawiaturę mechaniczną, by budzić domowników w nocy? Może kiedy indziej. A może by tak coś, co pozwoli na oglądanie multimediów nie w pojedynkę w piwnicy wtulonym w poduszkę z waifu, tylko w salonie z rodziną w radosnej atmosferze? Może takiego Zotaczka, co go można przyczepić za ekranem dzięki VESA i oglądać co kto lubi? Tak, to właśnie chcę pod choinkę i o to Ciebie Mikołaju proszę :D
Maciej Synowski
9
 11 Grudzień 2016, 12:24
Drogi Mikołaju! W tym roku chciałbym dostać komputer Zotac ZBOX. Przydałby mi się on do mojego telewizora ponieważ SmartTV w nim jest dla mnie za słabe i potrafi się zawiesić nawet przy Ipli poza tym ma ono niewygodną nawigację i nie jest w stanie bez pendrive przechowywać żadnych danych. Ma on duży dysk co będzie sprzyjało powiększaniu archiwum filmowego i rodzinnych zdjęć. Wydajny procesor z układem graficznym wyprodukowanym przez moją ulubioną firme AMD która ma szczególne miejsce w moim sercu pozwoli na odtworzenie filmów w wysokiej jakości. Posiada on również wbudowane WI-FI przez co będę mógł streamować gry na wielki 50 calowy ekran. Po podpięciu myszy i klawiatury posłuży mi on za pełnoprawny komputer czego w przypadku telewizorowego SmartTV powiedzieć nie można... Mikołaju proszę Cię o przyniesienie pod moją choinkę tego małego komputerka ~Maciek :)
kardinale
174
 11 Grudzień 2016, 16:00
Mikołaju Drogi, bądź tak dobry jak babci pierogi, jak cioci Krysi pyszne ciasto, które słodzi Me życie...to rzeczą jasną! Nie skąp proszę, prezentu dla mnie...podrzuć coś! błagam Cię bardzo ładnie. Byłem w tym roku grzeczny przesadnie, co mama jeść dała...zjadłem wytrawnie. Mówiłem paciorek po każdym graniu, nawet gdy status nie uległ zasejwowaniu. Teraz gdy wiesz, iż jestem The best! Najgrzeczniejszy w świecie i w życia kwiecie. Daj proszę, radości sporo, której tak pragnę...wokół i na około. Tego piękna dać może sporo, Zotaczuś mały z mocą dość sporą! Centrum rozrywki: gry, filmy...do tego frytki! Dodam jeszcze Drogi Mikołaju, iż kolor tegoż małego przedsionka raju, jest niczym Twej brody przedłużenie, choć TOP jest czarny, ledwo zauważenie! Urządzonko ma pilot i akcesorii wiele, serce AMD, dysk spory i jeszcze, jeszcze wiele! Ramu pamięci też nie pożałowali, łączność Wi-Fi i "niebieski ząb" dali! Gdzie to postawię...?! Wcale się nie martwię!...jest uchwyt VESA od niego nie odpadnie! Więc Mikołaju, zaglądnij na ITHardware w komentarze, proszę o prezent, bo się obrażę :)
 
Krzysztof Cwik
0
 18 Grudzień 2016, 13:00
@kardinale ma sie rozumieć że to do sterowania kotłem oraz obliczenia pg do pw :) pozdrawiam
 
Agata Palys
-1
 18 Grudzień 2016, 01:15
@kardinale super list ;)
WIĘCEJ ODPOWIEDZI
Łukasz Majewski
5
 13 Grudzień 2016, 16:10
Drogi Mikołaju, Piszę do Ciebie z dala, bo z Polski. Kraju, którym leży gdzieś w środku Europy. Piszę z dala od swojego domu, bo wyprowadziłem się trzy tygodnie temu ze swojej rodzinnej wsi. Pierwszy raz pisze list i dziwnie się czuje... może dlatego, że się otwieram tutaj. Czyli mam pisać tutaj swoje życzenie? Życzenia? Walę prosto z mostu. Chciałbym aby moja rodzina, od której się wyprowadziłem w celu rozwijania się trzymała za mnie kciuki i wierzyła we mnie. Aby była szczęśliwa i nie brakowało im tego co do życia człowiekowi jest potrzebne - zdrowia, szczęścia i braku problemów. Tęsknie za nimi, za bliskimi i za wszystkim co tam zostawiłem, lecz to wszystko dla mojego dobra. Święty Mikołaju - chciałbym tam KIEDYŚ wrócić z przytupem. Znaleźć tam w moim domu, mojej okolicy solidną pracę i nie tęsknić, bo tęsknota jest najgorsza. Czy to jest ciężkie dla Ciebie do zrealizowania? Być może.. bo nie wyciągniesz tego z worka. Lecz z wora możesz wyciągnąć coś, co uszczęśliwi mnie i moich małych siostrzeńców, z którymi mógłbym grać na komputerze, uczyć się, a także kontaktować się z rodziną.... Dla Ciebie to tylko mały gest i podarunek. Ale dla mnie byłoby to spełnienie małego marzenia, które jednak kosztuje trochę pieniążków. A jest ich niedostatek, gdyż ma się ważniejsze wydatki aby móc żyć i przeżyć. Byłbym wdzięczny i arcyszczęśliwy. Dużo ciepła, Łukasz
bangibang
10
 12 Grudzień 2016, 18:11
Drogi Mikołaju! Rozpisywał się bardzo nie będę, żeby oszczędzić Ci chociaż minimalnie pracy. Od dłuższego czasu marzę o takim małym komputerku. Zastosowań miałbym dla niego co niemiara! Od pracy z programami tekstowymi, do przyjemności takich jak oglądanie filmów. A dzięki jego energooszczędności, zaoszczędzę pieniążki na swoją wymarzoną kartę graficzną. Komina w domu nie posiadam, więc będziesz musiał wejść przez drzwi, a w środku będę czekał ja, razem z ciasteczkami i cieplutkim mlekiem :)
Acetylen3
7
 12 Grudzień 2016, 20:56
Drogi mikołaju przepraszam za ortografię gdyż mam z nią problemy od najmniejszego dziecka. Nie potrzebuję dużo chciał bym żeby moja rodzina była zdrowa i zamienić mojego starego intel core 2 duo e6400 i ati mobility radeon hd 4600 series.
sysiarudnicka
7
 13 Grudzień 2016, 14:49
Drogi Mikołaju! Pomóż mi, jak to masz w zwyczaju! Moja babcia od lata już nie robi pierogów, teraz na de_dust2 wyskakuje z kałachem zza rogów. Pod osłoną nocy przychodzi do mnie do domu, i mówi "wnusia, włącz csa i nie mów nikomu!" Babcia ma już wyższą rangę niż ja, ale co robić jak ją tak wciągnęła ta gra! Chciałabym by babcia dostała Zotac ZBOX- własny komputer, dała mi spać w nocy i odciążyła mój studencki router. To moje jedyne w tym roku życzenie, bardzo proszę o jego spełnienie!
Mariusz Brzozowski
5
 13 Grudzień 2016, 15:50
Drogi Mikołaju w tym roku nie drap mnie po jaju tylko przynieś mi ZBOX Nano AD10 Plus, który chciałem kupić w Maju. Dzięki niemu poczuję się jak w raju, tak samo by było lecz w Maju a po czekać do Maja jak można dostać za darmo od Świętego Mikołaja. Przysięgam że byłem grzeczny w tym roku a dzięki ZBOX Nano AD10 Plus będę w totalnym amoku ;)
Grzegorz Purgal
4
 13 Grudzień 2016, 17:28
Kochany Święty, czy jaki Ci tam, Mikołaju. Dwa lata temu prosiłem o komputer, a dałeś mi dvd na NTSC. (w Polsce mamy PAL do ciężkiej cholery) W zeszłym roku prosiłem o o samochód a dałeś mi mandat za przechodzenie na czerwonym. W tym roku proszę o karabin maszynowy wiedząc że na złość dasz mi wiatrówkę skręcającą w lewo. A w przyszłym roku zapraszam na mleko i ciastka. Będą po lewej stronie kominka.
Sandra Wasilewska
4
 13 Grudzień 2016, 17:33
Drogi Święty Mikołaju, Nie potrzebuje wiele. Trochę miłości, na stole słodkości, Dobrego PC'ta, pianino co gra, Pół Zoo na podwórko, parasolke gdy pochmurno, Przyjaciółkę co zostanie, oraz zawsze mieć to "branie", milion złoty w totka wygrać, i korone królom zabrać, własne mieć krolestwo z smokiem, na ZBox Nano zerkać okiem... Marzeń zatem mam tysiące, zapisz któreś w swojej książce! :)
Mateusz Waszkinel
4
 13 Grudzień 2016, 17:39
Mikołaju Święty co w worze masz prezenty ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Daj mnie coś fajnego a odwdzięczę się kolego. Czy grzeczny byłem? Powiedzieć nie mogę, Bo mi Kacpero leje na drugą nogę. Chcieli my film obejrzeć "Wojna polsko-ruska" a tu mój komp zaliczył zgona przez Tuska. Taki mały komputerek będzie w sam raz, Ostatni wers się nie rymuje pozdrawiam :D
Gonzo
4
 13 Grudzień 2016, 18:12
Drogi Mikołaju, dawaj kompa albo chuj strzeli sanki i prezentów nie będzie. Należy mi się bo jestem pluszowym psem znanej marki z Łodzi i zadowalam tysiące dzieci co roku które znajdują mnie pod choinką. Ale pies nie tylko szczeka na wrogów, pies lubi też przeglądnąć internet, oglądnąć śliczne suczki na Pornhubie, i czasem przydało by się też ogrzać swoją przaśną budę - a w tym produkty AMD są nie do podjebania. Ale dawaj no już Zotaczka raz raz raz, to moje szczeniackie marzenie!
TępicielFermentu
2
 13 Grudzień 2016, 18:40
Mikołaju mój najmilszy, dziś do ciebie piszę wierszem, dziś uroki Zotaczka opiewam bo tak można i wręcz trzeba. Gdy widzę jego pilota wzdycham jak francuska ciota. Jego przyciski, me marzenie budzą palca mego drżenie. Obudowa jest wspaniała, błyszcząca, mała - aż podniecająca. A w środku siedzi prawdziwy potwór którego zamierzam uwolnić niczym Shrek księżniczkę z wieży w odległym zamczysku. Mogę tylko wokół wzdychać, och Zotaczek co za szycha. Jego moc, jego potęga - netbook jej do pięt nie sięga. Choć rywali wokół tyle - dystansujesz ich o mile. Olbrzymia jest tutaj ma podnieta, to sprzęt dla prawdziwego faceta. Dlatego musi być mój :)
Dominik Wu
3
 13 Grudzień 2016, 20:55
Zacny święty Mikołaju Spraw by było mi jak w raju Mażę o zaiście o fajnych wieczorach Abym nie śnił już o potworach Gmach obowiązków mnie przygniata U mnie na podłodze leży u mnie szmata :P Czas rozrywki, tego mi brakuje Nawet fejsa nikt mi nie lajkuje Z BOX do filmów i pracy chciałbym Z tym Zotacem nawet spałbym!
 
Dominik Wu
0
 13 Grudzień 2016, 20:57
Zacny święty Mikołaju. Spraw by było mi jak w raju Mażę o zaiście o fajnych wieczorach. Abym nie śnił już o potworach Gmach obowiązków mnie przygniata. U mnie na podłodze leży u mnie szmata :P Czas rozrywki, tego mi brakuje. Nawet fejsa nikt mi nie lajkuje Z BOX do filmów i pracy chciałbym. Z tym Zotacem nawet spałbym!
kanciab
179
 13 Grudzień 2016, 21:06
Drogi Mikołaju mimo iż już jestem dużym chłopcem to moim zdaniem Mikołaj jest w każdym z nas. Od wielu lat każdy z nas robi sobie nawzajem prezenty jesteśmy każdy dla siebie Mikołajem nie chodzi tutaj o fakt, ale o gest którym się darzymy i ciepłem wobec innych. Przejdźmy do rzeczy! Więc Mikołaju potrzebuję jakieś 8gb ram do mojego niszczyciela, kartę graficzną żeby miała conajmniej 2gb pamięci własnej. Myślę, że taka 960GTX byłaby idealna. Procesor I5 3.4Ghz. I chyba byłoby na tyle, wiem dosyć dużo wymagam, ale myślę, że da się zrobić. PS. wcale do tego zestawu nie chciałbym myszki Rival 100 ;)
muminek77
3
 13 Grudzień 2016, 21:32
Kochany Mikołaju, piszę do Ciebie, bo robię tak co roku, chociaż, przyznaję się bez bicia, ostatnio chciałem porzucić te tradycję, bo jakoś nigdy mnie nie słuchasz. Może piszę za długie listy? A może piszę nie to co trzeba? Nie wiem. W każdym razie rozmyślałem sobie co mam napisać. Nie będę owijał w bawełnę - piszę w sprawie prezentów ale tym razem nieco innych. W tym roku nie żądam już ani nowej czapki, ani gier na PlayStation, ani tym bardziej na PC. W tym roku nie chcę od Ciebie nic materialnego. Widzę już to zdziwienie na Twojej twarzy. Przecież zawsze miał dłuuuugą listę prezentów, którą i tak w zasadzie olewałem i przynosiłem mu wełniane skarpety, a jednego roku nawet rózgę, bo na nią zasłużył. Staruszku, widzisz, ludzie się zmieniają. W tym roku w moim życiu zaszło wiele zmian. Ja Mikołaju drogi poproszę Cie tym razem byś podarował mi w te święta odrobinę swej magii - białym puchem sypnij z nieba, niech wiruje w dźwięku kolęd, wszystkich zaś obdaruj szczęściem i zdróweczkiem, ale najbardziej proszę cię tylko o jedno - o ŚWIĘTY spokój na Święta. Tak, TYLKO tyle i AŻ tyle. Dziękuję, iż chciałeś wysłuchać, a w zasadzie przeczytać, moje wynurzenia i prośby. To wiele dla mnie znaczy. Oczekuj mnie przy choince.
Kacper Kowalski
2
 14 Grudzień 2016, 19:58
Witaj sw Mikolaju jestem kacper i postaram sie nie rozpisywać. Pracuje w firmie jako pracownik fizyczny i nie zarabiam za duzo. Mam w rodzinie chlopaka u ktorego sie nie przelewa w domu a i zauwazylem ze on strasznie wstydzi sie rowiesnikow ze maja smartfony czy laptopy a on użytkuje sprzet ktory dostal kiedys ode mnie. Nie jestem jego chrzestnym ale gdybym otrzymal taki sprzet dalhym mu w prezencie. Mnie wystarczy to co mam i tak glownie siedze na necie, a on moglby sie pochwalic sie czyms naprawde fajnym.
inssajdor
7
 16 Grudzień 2016, 00:57
Hej Święty, co u Ciebie słychać staruszku? Dalej zawalony robotą? Pewnie, że tak, przecież ktoś musi przeczytać te sterty listów. Nigdy się te dzieciaki nie nauczą, że jesteś Mikołajem, a nie cudotwórcą i na prezenty trzeba zapracować i to nie tylko tydzień przed świętami. Napisze Ci tak jeden z drugim, że był grzeczny i pomocny dla wszystkich, a wystarczy wejść na Facebooka i po zdjęciach widać, że nie wie co to dobre wychowanie i słownik ortograficzny. Teraz proszą, a jak skończą się święta to oni już w Ciebie nie wierzą. Że niby Cię nie ma. A kto występuje w reklamie Coca-Coli, hym? Króliczek wielkanocny? Pff niedowiarki. Muszę jednak napisać, że trochę Ci zazdroszczę. Mieć adresy tych wszystkich niegrzecznych dziewczynek to dopiero daje możliwości... A czasu po gwiazdce masz sporo... Mam dla Ciebie jeszcze kilka cennych rad. Zapoznaj się najnowszym ustawodawstwem w Polsce, bo wygląda na to, że działasz w szarej strefie i nielegalnie wręczasz korzyści majątkowe. To podpada pod paragraf mój drogi. Nie możesz także mówić kobietą, że masz dla nich prezent w swoim worku, gdyż to z kolei molestowanie seksualne. Do tego dochodzi brak legalizacji i przeglądu sań, nieopłacone winiety nad A-1 i Greenpeace przyczepił się do wykorzystywania reniferów. Nazbierało się problemów, a to jeszcze nie wszystko. I tu dochodzę do puenty mojego wywodu. Święty Mikołaju napisz lepiej do siebie list i poproś w tym roku o dobrego adwokata, bo inaczej święta przeleżysz, ale pryczy więziennej. Uważaj na siebie Święty i HO HO HO niech będzie z Tobą.
 
mariola
-2
 17 Grudzień 2016, 17:34
@inssajdor Super! Nie pomyślałabym o tym :)
Mateusz Branicki
2
 14 Grudzień 2016, 00:59
Drogi Święty Mikołaju. Nie zależy mi na zdobyciu tego komputera. Jeśli jednak byłbyś łaskaw podarować mi Zotac ZBOX Nano AD10 Plus z pewnością wystawię go na allegro po czym za zdobyte pieniądze kupię coś moim bliskim. Bo przecież w życiu liczy się coś więcej, prawda?
Dawid Witkowski
2
 15 Grudzień 2016, 08:32
Drogi Mikołaju! Na wstepie chciałbym powiedzieć, że nic od ciebię nke oczekuję.Chcialbym aby osoby bezdomne miały przytulny oraz dzieci z domu dziecka mogly spedzic czas z bliskimi. Również prosze aby zapanował pokoj na świecie ktory i tak pewnie by został poniwnie zaklocony.Myślę, że uda ci sie spełnić czesc mojej prośby i bardzo w to wierzę ze sie uda. ~Dawid
maniekkwidzyn
0
 14 Grudzień 2016, 08:53
Dobroduszny Mikołajku! Zbliża się Boże Narodzenie, więc wszyscy zawracają Ci głowę prośbami o świąteczne prezenty. Ja nie będę gorszy i też Cię poproszę o jakiś drobiazg. Jestem Jasiek, mam 13 lat i chodzę już do gimnazjum. Powinieneś mnie pamiętać, bo gdy w grudniu przychodzisz do naszego mieszkania, to albo mnie nie ma, albo wpadasz tak szybko, że Cię nie zauważam. Chociaż, jeżeli chcesz przez Tatusia przesyłać mi rózgę, to wolę o tym nie wiedzieć. A nawet jeśli tak się stanie, liczę, że Tatuś okaże się wspaniałomyślny i wymieni ją choćby na lizaka. Zakładam jednak, że tym roku uda mi się Ciebie dopilnować, byśmy mogli się spotkać oko w oko i ustalić szczegóły odnośnie prezentów. Ostatecznie, choinka jest dla dzieci! Mikołaju, nie będę udawał, że byłem bardzo grzeczny. Chciałem, ale chyba mam pecha i zawsze coś mi staje na przeszkodzie w drodze do doskonałości, chociaż intencje mam dobre. Pamiętasz, jak zjadłem Kubie czekoladę? Na pewno nie z łakomstwa, tylko z dobroci serca, bo przecież gdy Ala zjadła tylko jedną kostkę, to dostała takiej wysypki na całym ciele, że wszyscy potem za nią wołali: „Indor, indor..." Z Kubą mogło być tak samo, a to mój najlepszy kolega, więc mu pomogłem. Innym znowu razem chciałem zrobić przyjemność naszej Pani Joli, która zawsze denerwuje się, gdy sprawdza nasze klasówki. Wtedy ciężko wzdycha i mówi załamanym głosem: O Boże, co oni tu powypisywali?.."A potem jeszcze dodaje, że kiedyś się przez nas wykończy. No to ja nie chciałem mieć Pani na sumieniu i raz wykradłem moją klasówkę z Jej torby (bo mi kiepsko poszło), by uchronić Ją przed tym wykończeniem. Podpis w dzienniczku podrobiłem sam, bo nie chciałem z kolei Tatusiowi sprawiać przykrości, zbyt mocno go kocham. Sam widzisz, że mam dobre serce i jestem wspaniałym dzieckiem. Myślę, że zasłużyłem sobie na ten wymarzony prezent. Mikołajku, ja to chciałbym dostać fabrykę czekolady! Wtedy bym sobie, jadł i jadł i jadł...Tylko Frankowi bym nic nie dał, bo jego tata jest policjantem i gdy mój Tata jedzie samochodem, to mama zawsze krzyczy:No jedź Mańku, jedź.." Wtedy Tata daje gaz do dechy i zawsze go policja złapie. Potem Franek się chwali, że znowu mojemu Tacie mandat dali. No to zobaczymy, co powie, jak mi już tę fabrykę podarujesz? Zzielenieje z zazdrości. Zaproszę tam tylko moją klasę, ale bez dziewczyn, bo one to zawsze się odchudzają. Ty też możesz zajrzeć, bo chyba nie Jesteś na żadnej diecie? Kończę już, bo jutro kolejna klasówka i muszę się uczyć. Pani chowa zeszyty w nowym miejscu. Mikusiu, tylko tym razem nie pomyl prezentów, bo jak dostanę coś innego, to wszyscy koledzy będą się ze mnie nabijać. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie Reny. Pamiętaj, że mieszkam na pierwszym piętrze, a nie na drugim. Ten z drugiego też ma na imię Jasiek, ale jest bardzo niegrzeczny, pokazuje mi język. Do zobaczenia wkrótce! Twój Wielbiciel - Jaś
the_matrix
0
 18 Grudzień 2016, 14:24
Ja przesyłam życzenia dla Całej Ekipy IT Hardware.pl oraz Wszystkich Forumowiczów bardziej obrazkowo: http://i.imgur.com/oacNKlO.jpg Pozdrawiam Was Wszystkich Bardzo Serdecznie!!! The_matrix
Administrator_ith
5
 14 Grudzień 2016, 12:00
---AKTUALIZACJA W związku z rażącym nadużywaniem systemu punktów ujemnych i rozbieżnościami na tym polu pomiędzy uczestnikami, tj. część osób minusuje rywali a część tego nie robi, ostateczne wyniki zostaną wyciągnięte z bazy danych wyłącznie na podstawie otrzymanych plusów. Na zakończenie zostanie zaprezentowane zestawienie podsumowujące oceny wszystkich osób biorących udział. Tym samym można sobie z czystym sumieniem odpuścić szastanie minusami ;)
Eryk Kossowski
1
 14 Grudzień 2016, 12:28
Drogi Mikołaju przynieś mi GeForce za darmo. Mikołaj się szykuje, Renifer się raduje. Prezenty przygotowane GeForce udane!
Wizard
1
 14 Grudzień 2016, 20:06
Drogi mikołaju, każdy chciałby gtx'a, każdy na niego czeka, pod choinkę patrzy zwleka.Chciałbym gtx'a to rzecz jasna jak każdego z nas tutaj garstka.
blackpearl20
4
 15 Grudzień 2016, 22:09
Drogi Mikołaju co mieszkasz w Laponii lub w pokoju obok zapuszczasz swoją brodę, piszę do Ciebie list, który mam nadzieję dotrze nim wyruszysz w tą długą do mnie drogę. Moim wymarzonym prezentem, o który Cię proszę jest sejf na batoniki i inne cenne smakołyki. Przy trojgu rodzeństwa jest to klucz do Świąt przetrwania i zwycięstwa. Gdy zapasy potrzebne w czarne chwile i trudne dni, zazwyczaj ich nie ma gdyż są w brzuchach tych małych piranii. Pożerają wszystko na swej drodze, nawet kłódka tu nie pomoże. Dlatego też marzeniem moim jest sejf pancerny, który zatrzyma ten tajfun wszystkożerny. Prezent dosyć przyziemny, ale dla mnie wymarzony, do mojego przetrwania w domu jest wprost stworzony. Batony i inne czekolady uchronią moją duszę i ciało w te Święta od zagłady. W tym pięknym liście rymowanym zawarłam swoje marzenie i proszę Cię Mikołaju o jego spełnienie.
Krystian Tomaś
0
 16 Grudzień 2016, 19:50
Święty mikołaju chciałbym dostać nowy komputer ponieważ nie pochodzę z zamożnej rodziny i nas po prostu na niego nie stać więc piszę ten list do Ciebie ponieważ chciałbym żeby moje marzenie się spełniło i otrzymał nowy komputer. To nie jet spam że jestem biedny, ale wiele ludzi będzie myślało że kłamie.A tera wierszyk: Dzień mikołajek, To nie dzień bajek, Tu wszystko stać prawdziwe się może, Więc jeśli wierzysz w świętego Mikołaja Możesz być pewny - on Ci pomoże!
KrystekPRO
0
 16 Grudzień 2016, 20:00
Św Mikołaju chciałbym nowy komputer ponieważ moim marzeniem od kilku lat jest nowy komputer a poza tym moim marzeniem jest aby Legia Warszawa awansowała do 1/8 mistrzostw ligi europejskiej gdyby udało ci się to spełnić byłbym bardzo szczęśliwy. A teraz wierszyczek specjalnie dla ciebie: Idzie zima idą święta, Każdy człowiek to pamięta. Życzę Ci radości, zdrowia, Szczęścia i dobrego słowa, Dużo jadła dużo picia oraz długie lata życia.
Koijk
34
 17 Grudzień 2016, 11:33
Drogi Święty Mikołaju. Graczem jestem raczej niedzielnym. Śmiało mogę stwierdzić, że gry nie są moją pasją... jest nią muzyka - lecz w tym tkwi problem; mianowicie nie mam żadnej opcji do uruchomienia jej w moim salonie aniżeli przez telefon (a nie zapewnia on dobrego dźwięku i co dwa utwory wyskakują reklamy na Spotify...). Gdybyś to mi podarował w te święta komputerek ZBOX Nano AD10 Plus od Zotac'a byłbym wniebowzięty :) Niewiele w życiu jest okazji takich jak ta na wygraną, a uwierz iż jestem ogromnym melomanem i dzięki takiemu urządzeniu atmosfera przy stole wigilijnym zostałaby podgrzana przez wszelkiego rodzaju kolędy. DALSZA CZĘŚĆ LISTU W FORMIE GRAFICZNEJ: http://imgur.com/a/teGZJ ~Tomek
 
K@miL
0
 17 Grudzień 2016, 16:11
@Koijk Gdybym nie przeczytał wszystkich komentarzy to bym nie trafił na twoją pracę na imgur-ze. A jest naprawdę świetna :D
Nygas89
0
 16 Grudzień 2016, 20:58
Kochany Święty Mikołaju... proszę o lepszego kompa bo Mój jest z bazaru, wszystko mi się ścina nawet aplikacje komputer się zawiesza nawet jak naciskam spacje, na tapecie mam bluscreena chyba już na stałe wordpad i paint to jedyne w co ostatnio grałem, tak bardzo się bałem gdy dostałem nową płytę kieszeń na CD nie działa czy widziałeś taką lipę ? Z takim gabarytem mogę udać się do muzeum wszyscy weekendami grają u mnie jakieś apogeum, z internetu też korzystam patrząc w okno do sąsiada jestem na to skazany bo komputer nie wyrabia, głupio mi się przyznawać że ma w sobie celerona z takich podzespołów to się śmieje nawet ze mnie Moja żona, przy wieczornym seansie prawie każdy film klatkuje po godzinie oglądania jak po wódce się czuje walcząc z klawiaturą próbując sensownie napisać jestem jak przegrany raper po najgorszych dissach, jesteś Mikołajem wiadomo nie pracujesz w sklepie ale gdybym dostał kompa na pewno poczułbym się lepiej, w tym momencie wiadomo że są też ważniejsze rzeczy takie jak rodzina, ciepły dom i nasze dzieci być może ktoś bardziej niż ja go potrzebuje Jesteś Mikołajem tylko Ty zadecydujesz nawet jeśli się nie uda nie będę miał do Ciebie żalu pozdrawiam Ciebie i ekipę elfich ziomalów.
Nygas89
1
 16 Grudzień 2016, 21:05
Kochany Święty Mikołaju... proszę o lepszego kompa bo Mój jest z bazaru, wszystko mi się ścina nawet aplikacje komputer się zawiesza nawet jak naciskam spacje, na tapecie mam bluscreena chyba już na stałe wordpad i paint to jedyne w co ostatnio grałem, tak bardzo się bałem gdy dostałem nową płytę kieszeń na CD nie działa czy widziałeś taką lipę ? Z takim gabarytem mogę udać się do muzeum wszyscy weekendami grają u mnie jakieś apogeum, z internetu też korzystam patrząc w okno do sąsiada jestem na to skazany bo komputer nie wyrabia, głupio mi się przyznawać że ma w sobie celerona z takich podzespołów to się śmieje nawet ze mnie Moja żona, przy wieczornym seansie prawie każdy film klatkuje po godzinie oglądania jak po wódce się czuje walcząc z klawiaturą próbując sensownie napisać jestem jak przegrany raper po najgorszych dissach, jesteś Mikołajem wiadomo nie pracujesz w sklepie ale gdybym dostał kompa na pewno poczułbym się lepiej, w tym momencie wiadomo że są też ważniejsze rzeczy takie jak rodzina, ciepły dom i nasze dzieci być może ktoś bardziej niż ja go potrzebuje Jesteś Mikołajem tylko Ty zadecydujesz nawet jeśli się nie uda nie będę miał do Ciebie żalu pozdrawiam Ciebie i ekipę elfich ziomalów.
blackpearl20
3
 16 Grudzień 2016, 21:20
Drogi Mikołaju co mieszkasz w Laponii lub w pokoju obok zapuszczasz swoją brodę, piszę do Ciebie list, który mam nadzieję dotrze nim wyruszysz w tą długą do mnie drogę. Moim wymarzonym prezentem, o który Cię proszę jest sejf na batoniki i inne cenne smakołyki. Przy trojgu rodzeństwa jest to klucz do Świąt przetrwania i zwycięstwa. Gdy zapasy potrzebne w czarne chwile i trudne dni, zazwyczaj ich nie ma gdyż są w brzuchach tych małych piranii. Pożerają wszystko na swej drodze, nawet kłódka tu nie pomoże. Dlatego też marzeniem moim jest sejf pancerny, który zatrzyma ten tajfun wszystkożerny. Prezent dosyć przyziemny, ale dla mnie wymarzony, do mojego przetrwania w domu jest wprost stworzony. Batony i inne czekolady uchronią moją duszę i ciało w te Święta od zagłady. W tym pięknym liście rymowanym zawarłam swoje marzenie i proszę Cię Mikołaju o jego spełnienie.
Andrzej
0
 17 Grudzień 2016, 17:19
@inssajdor Takiego listu się nie spodziewałem. GRATKI!
Kacper Czerwony Wąski Kurzawa
0
 20 Grudzień 2016, 00:48
Mój kochany Mikołaju. Byłem grzeczny przez wiele lat a ani razu nie dostałem tego o co zawsze Cię prosiłem! Może teraz wysłuchasz mojej prośby. Od dziewięciu lat pracuje na Phenomie 9500 i GT210 (rozumiem, że jako święty wiesz o co chodzi), no i szczerze Ci powiem Mikołaju, że na tym się nie da pracować. Podczas gdy piszę ten list, zawiesił mi się 3 razy. Za każdym razem pozdrawiałem Twoją żonę w liście i wysyłałem podarunek dla reniferów a Ty mi i tak przynosiłeś rózgę. Bardzo by mi miło było gdybyś teraz sprawił, że moje marzenie się spełni i sprawił mi jakieś małe cudeńko. Pozdrów żonę! Twój PS. Karma dla reniferów jest z jakiegoś nowego sklepu to jak im nie przysmakuje to weź odeślij i wezmę z tego miejsca, skąd wcześniej brałem.
ForLinux
-1
 18 Grudzień 2016, 16:28
Święty Mikołaju ten list jest bez ściemy! Byłem grzeczny, a jeśli broiłem to w granicach rozsądku. Na prezent chcę ZBOX Nano AD10 Plus. Zainstaluję sobie tam wreszcie pełnoprawnego linuxa, będę dalej programował - wiesz, python, ruby, php, itd. Co Ci będę detalami głowę zawracał, chodzi o to by zainstalować Ubuntu i dalej się rozwijać.
Bartek Czeszejko-Sochacki
0
 20 Grudzień 2016, 19:05
Witam Szanowny Panie Mikołaju, Nigdy do ciebie nie pisałem, i jest mi smutno. Dopiero ostatnio uświadomiłem sobie jak ważna jest wiara. Miałem kłopoty lecz wieżyłem że dam radę się podnieść i dokonać niemożliwego. Dlatego dzisiaj z nadzieją i wiarą piszę do ciebie. Abyś na te święta sprawił mi prezent. Bardzo chciałbym wygrać, nigdy nic nie wygrałem, może poza skrzynkami w cs'ie na stronie :/ Mam mało czasu ale wierzę że uda mi się wygrać ten cudowny komputer. Pa Mikołaju.
Kacper Czerwony Wąski Kurzawa
0
 20 Grudzień 2016, 00:50
Poprawiony! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Mój kochany Mikołaju. Byłem grzeczny przez wiele lat a ani razu nie dostałem tego o co zawsze Cię prosiłem! Może teraz wysłuchasz mojej prośby. Od dziewięciu lat pracuje na Phenomie 9500 i GT210 (rozumiem, że jako święty wiesz o co chodzi), no i szczerze Ci powiem Mikołaju, że na tym się nie da pracować.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Podczas gdy piszę ten list, zawiesił mi się 3 razy. Za każdym razem pozdrawiałem Twoją żonę w liście i wysyłałem podarunek dla reniferów a Ty mi i tak przynosiłeś rózgę. Bardzo by mi miło było gdybyś teraz sprawił, że moje marzenie się spełni i sprawił mi jakieś małe cudeńko. Pozdrów żonę! ~~~~~~~~~~~~~~~~ Twój Kacper ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ PS. Karma dla reniferów jest z jakiegoś nowego sklepu to jak im nie przysmakuje to weź odeślij i wezmę z tego miejsca, skąd wcześniej brałem.
Adri Calu
0
 20 Grudzień 2016, 03:53
kardinale