Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

LG zaprezentuje lewitujący głośnik Bluetooth na CES 2017

Tagi: LG, głośniki, głośniki Bluetooth, Bluetooth
Dodano: 27 Grudzień 2016, 22:22, przez: Jakub Krawczyński
Przeczytano: 123, komentarzy: 0, Żródło: Digital Trends

LG zamierza wydać swój pierwszy lewitujący głośnik oparty o transmisję danych Bluetooth w przyszłym roku. Koreańska firma zamierza go jednak najpierw zademonstrować na targach CES.

LG PJ9 unosi się nad stacją dokującą (zwaną przez LG "Levitation Station") wyposażoną w elektromagnesy. W podstawie zestawu znajduje się również subwoofer. Głośnik emituje dźwięk w 360 stopniach i posiada certyfikat IPX7, a więc zapewnia odporność na zamoczenia i wstrząsy.

LG szacuje czas pracy PJ9 na 10 godzin. Gdy bateria osiągnie poziom 20%, głośnik automatycznie opada na stację dokującą, co powinno nastąpić po 8 godzinach odtwarzania. Producent nie podał jeszcze ceny ani daty wydania urządzenia na rynek, lecz definitywnie zademonstruje je na nadchodzących targach Consumer Electronics Show 2017, trwających od 5 do 8 stycznia 2017 w Las Vegas.

LG PJ9 - lewitujący głośnik Bluetooth

Oceń artykuł:
(Głosów: 0)

NAPISZ KOMENTARZ