Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Jak wybrać dobrą myszkę dla gracza?

Dodano: 07 Listopad 2016, 10:35, przez: Damian Jaroszewski
Przeczytano: 17,563, komentarzy: 0,
Spis treści:

Myszka komputerowa to ważne akcesorium dla każdego gracza. Można powiedzieć, że jest jak buty dla piłkarza. Bez wygodnych i porządnych trudno skupić się na grze. Jednak wybór dobrej jakości gryzonia to wcale nie tak łatwe zadanie, jak mogłoby się wydawać.

Ciekawostka: kiedy myszki komputerowe pojawiły się w Polsce, proponowano by zamiast neologizmu znaczeniowego "mysz" wykorzystać nazwę "manipulator stołokulotoczny" - pomysł jednak się nie przyjął.

Dobrej jakości myszka komputerowa potrzebna jest przede wszystkim w grach, które wymagają szybkich i precyzyjnych reakcji. Do tego grona zaliczymy praktycznie wszystkie FPS-y dla wielu graczy z Counter-Strikiem na czele, strategie czasu rzeczywistego (przynajmniej na najwyższym poziomie), gry z gatunku MOBA, a także MMO. Zapraszam Was do lektury krótkiego poradnika mającego docelowo wspomóc osoby zastanawiające się nad wyborem odpowiedniej myszki.

poradnik jak wybrać podkładke pod mysz

Oceń artykuł:
(Głosów: 4)

NAPISZ KOMENTARZ