Widzimy, że używasz oprogramowania blokującego reklamy, które są wyłącznym źródłem utrzymania serwisu ITHardware.pl. To dzięki nim opłacamy hosting i kupujemy sprzęt pomiarowy. Gwarantujemy Ci, że nie uświadczysz żadnych wyskakujących okienek ani banerów zasłaniających treść. Wesprzyj nas i wyłącz swój AdBlocker!

Wielki test chłodzeń CPU 2016. Trzy nowe modele AIO

Dodano: 28 Grudzień 2016, 18:10, przez: Krzysztof Opacki
Przeczytano: 116,065, komentarzy: 0,
Spis treści:

Od razu muszę to napisać - nie spodziewajcie się całości w ciągu kolejnego tygodnia. Nie jest łatwo przekonać partnerów do dostarczenia 50 (a może i więcej) coolerów w jednym czasie. Byłoby to też trudne logistycznie - i nie wiem czy w ogóle możliwe. Kolejne modele będą sukcesywnie dodawane, aż w końcu cały test będzie stanowił kompletne i możliwie rzetelne źródło informacji - wszyscy w redakcji mamy nadzieję że największe w polskim internecie. Taki jest cel - a cel uświęca środki. Więc niech maszyna rusza do przodu! Odjazd!

Najświeższe wyniki będą się pojawiały na trzech kolejnych podstronach - na wykresy będą sukcesywnie dodawane kolejne modele coolerów. Natomiast ich krótkie charaktetystyki oraz zdjęcia znajdziecie na podstronach bezpośrednio po testach wydajności.

Oceń artykuł:
(Głosów: 10)

NAPISZ KOMENTARZ