Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 - zegarki z długim czasem pracy dla aktywnych 

Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 - zegarki z długim czasem pracy dla aktywnych 

Należąca do Xiaomi marka Amazfit wprowadza na rynek trzy nowe, inteligentne zegarki dla aktywnych. Firma twierdzi, że GTR 3 jest w stanie wytrzymać do 21 dni typowego użytkowania, zanim będzie domagał się ładowarki, podczas gdy GTR 3 Pro i GTS 3 mogą wytrzymać około 12 dni. Zegarki będą działać jeszcze dłużej, jeśli włączymy tryby oszczędzania baterii.

Amazfit to marka produktów należąca do Zepp Health, wcześniej znanej jako Huami, spółki publicznej finansowanej przez Xiaomi. Wszystkie zegarki Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 działają z systemem Zepp OS, który dobrze współpracuje zarówno z iOS/Apple Health, jak i Android/Google Fit. Mogą również synchronizować dane dotyczące zdrowia i aktywności z serwisami Strava, Runkeeper i innymi. GTR 3 Pro to nowy flagowy zegarek, łączący modny design z funkcjami fitnessowymi. Obejmuje Wi-Fi, GPS, 2,3 GB wbudowanej pamięci na muzykę (wystarczy na kilkaset utworów) oraz obsługę dźwięku i połączeń Bluetooth. Całość umieszczono pod okrągłym ekranem dotykowym OLED o przekątnej 1,45 cala i zagęszczeniu pikseli 331 ppi. Zegarek jest wodoodporny do głębokości 50 metrów, a nowy czujnik optyczny BioTracker 3.0 może mierzyć tętno, poziom tlenu we krwi, stres i częstość oddechów w mniej niż 45 sekund za jednym dotknięciem. Zegarkiem można sterować, naciskając i przekręcając koronę, naciskając drugi fizyczny przycisk obok lub przesuwając palcem po ekranie dotykowym.

Należąca do Xiaomi marka Amazfit wprowadza na rynek trzy nowe, inteligentne zegarki dla aktywnych.

Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 - zegarki z długim czasem pracy dla aktywnych 

Model Pro posiada również mikrofon i głośnik, których można używać do interakcji z poleceniami głosowymi Amazon Alexa w trybie online (w 15 krajach/regionach i 14 językach). Dostępny jest również wbudowany asystent głosowy (w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim i chińskim) do użytku w trybie offline, co może być przydatne do kontrolowania zegarka, gdy ręce są zbyt zajęte ćwiczeniami. Amazfit twierdzi, że jego zegarki mogą śledzić ponad 150 sportów, a osiem czynności jest rozpoznawanych automatycznie, co pomaga uniknąć zapomnienia o śledzeniu typowych czynności, takich jak bieganie, chodzenie, pływanie i jazda na rowerze.

Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 - zegarki z długim czasem pracy dla aktywnych 

GTR 3 posiada baterię o tej samej pojemności co Pro, czyli 450 mAh, ale traci wsparcie dla Wi-Fi, pamięć masową, mikrofon, głośnik i obsługę dźwięku Bluetooth, a do tego oferuje nieco mniejszy wyświetlacz o przekątnej 1,39 cala. Tymczasem lekki GTS 3 nadal wygląda jak Apple Watch, zachowując większość funkcji GTR 3, tylko w smukłej prostokątnej obudowie o krótszym czasie pracy na baterii.

Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 - zegarki z długim czasem pracy dla aktywnych 

GTR 3 Pro wyceniono na 199,99 EUR, a GTR 3 na 149,99 EUR. Oba zegarki są już dostępne w sprzedaży, ale GTS 3 zadebiutuje wkrótce w cenie 149,99 EUR. Wszystkie trzy modele zadebiutowały w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Nie wiemy jeszcze, kiedy trafią do Polski.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 i GTS 3 - zegarki z długim czasem pracy dla aktywnych 

 0