Amazon szaleje na Prime Days. Ponad 30 gier na PC do zgarnięcia za darmo

Amazon szaleje na Prime Days. Ponad 30 gier na PC do zgarnięcia za darmo

Nie da się ukryć, że gracze PC są rozpieszczani darmowymi grami od takich platform jak Steam, GOG, a przede wszystkim Epic Games Store. Teraz zaś Amazon w związku z Prime Days postanowił zasilić naszą bibliotekę gier pokaźną liczbą gratisowych tytułów.

Amazon w ramach corocznej wyprzedaży Prime Day oferuje garść bonusowych gier AAA za pośrednictwem platformy Prime Gaming. Od 12 lipca do 13 lipca członkowie Prime Gaming mogą bezpłatne zgarnąć takie tytuły jak: GRID Legends, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Mass Effect Legendary Edition, Need for Speed: Heat, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast i Star Wars Republic Commando.

Amazon w ramach corocznej wyprzedaży Prime Day oferuje garść bonusowych gier AAA za pośrednictwem platformy Prime Gaming.

To jednak nie wszystko, ponieważ Amazon rozdaje także kilka niezależnych tytułów do końca Prime Day, w tym między innymi Samurai Showdown II, The Crow's Eye, Metal Slug 2, Giana Sisters: Twisted Dreams, The King of Fighters 2002 i Pumped BMX Pro.

Łącznie do odebrania jest przeszło 30 darmowych gier, a oferty są dodatkiem do zwykłej comiesięcznej porcji darmowych gier za pośrednictwem Prime. Standardowe gratisy w lipcu to Fishing: North Atlantic, Suzerain, Maniac Mansion i Fell Seal: Arbiter's Mark.

Luna, platforma Amazon do gier w chmurze, ma również garść gier, w które można grać za darmo do 1 sierpnia, w tym SkateBIRD, Castlevania Anniversary Collection, Mega Man 11 i Overcooked! 2.

Wreszcie, co nie mniej ważne, członkowie Prime mogą odblokować dodatki do wybranych gier, takich jak np. Apex Legends, The Elder Scrolls Online, Fall Guys, Grand Theft Auto Online, NBA 2K22, Red Dead Online i World of Warcraft.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Amazon szaleje na Prime Days. Ponad 30 gier na PC do zgarnięcia za darmo

 0