AMD ujawnia pierwsze gry, które otrzymają obsługę FSR 2.0

AMD ujawnia pierwsze gry, które otrzymają obsługę FSR 2.0

Pierwszą grą obsługującą nowy skaler FSR 2.0 od AMD jest Deathloop, który pokazuje, że nowa technologia Czerwonych wypada bardzo korzystnie na tle DLSS od NVIDII. AMD ujawniło jeszcze kilkanaście tytułów, które w tym roku otrzymają FSR 2.0, z których jeden doczekał się już aktualizacji.

Lista pierwszych gier obsługujących AMD FSR 2.0 jest już dostępna i zawiera kilkanaście nadchodzących i już dostępnych tytułów. Na początku tego miesiąca firma Asobo ogłosiła, że doda tę technologię do Microsoft Flight Simulator, ale nie ujawniła harmonogramu, kiedy tego dokona. We wtorek Giants Software zaprezentowało Farming Simulator 22 - drugą grę, w której zastosowano nową technikę. Dwie kolejne gry dodające FSR 2.0 to Eve Online i Grounded firmy Obsidian Entertainment.

Lista pierwszych gier obsługujących AMD FSR 2.0 jest już dostępna i zawiera kilkanaście nadchodzących i już dostępnych tytułów.

AMD ujawnia pierwsze gry, które otrzymają wsparcie dla FSR 2.0

Największą nadchodzącą produkcją, którą będzie obsługiwać FSR 2.0, jest Forspoken od Square Enix - jego premiera planowana jest na październik. Inne gry to Asterigos: Curse of the Stars, gra blockchain Delysium, Overprime, NiShuiHan, Perfect World Remake, Swordsman Remake i Unknown 9: Awakening. Warto odnotować też tytuły, które korzystają FSR 1.0, więc teoretycznie mogą wkrótce otrzymać aktualizację do wersji 2.0 i mowa tu o Resident Evil Village, God of War, Far Cry 6, Quake II RTX, Death Stranding, Cyberpunk 2077, No Man's Sky i innych.

Obsługa DLSS przez Deathloop pozwoliła na natychmiastowe porównanie z FSR 2.0, ale nie można oceniać całej technologii po jednym tytule. Farming Simulator 22 implementuje również DLSS, więc spodziewamy się, że wkrótce pojawi się więcej porównań. Microsoft Flight Simulator otrzyma DLSS i FSR 1.0 w lipcu. Ta niezwykle wymagająca gra może zapewnić bardzo ciekawy pojedynek po aktualizacji do FSR 2.0. Nie można jednak zapomnieć, że wkrótce do walki na tym polu stanie także Intel ze swoją techniką Xess, więc najbliższe miesiące zapowiadają się niezwykle interesująco na tym polu. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: AMD ujawnia pierwsze gry, które otrzymają obsługę FSR 2.0

 0