Apex Legends. EA prezentuje pierwsze szczegóły nowego sezonu

Apex Legends. EA prezentuje pierwsze szczegóły nowego sezonu

Electronic Arts zapowiedziało nowy sezon Apex Legends i przedstawiło kolejną legendę, która trafi do popularnej gry. Zdradzono też datę startu nadchodzącego wydarzenia.

Poznaliśmy legendę, która pojawi się w nowym sezonie Apex Legends. Vantage będzie stanowiła wsparcie dla drużyny, działając na dystans z wykorzystaniem broni snajperskiej. Postać wychowała się na lodowych pustkach Págos, wyrosła na mistrzynię przetrwania, co oznacza, iż jej nadrzędnym celem podczas igrzysk Apex będzie przetrwanie. Zmian doczeka się mapa Królewski Kanion, z kolei zwiększeniu ulegnie maksymalny poziom doświadczenia, aczkolwiek nie wiemy, jaki jest nowy limit. Sezon 14 nosi nazwę "Hunted" a na zwiastun prezentujący wszystkie nowości i umiejętności Vantage musimy poczekać do 28 lipca.

W nowym sezonie Apex Legends pojawi się snajperka Vantage. "Hunted" wystartuje 9 sierpnia.

Sezon "Hunted" wystartuje w Apex Legends 9 sierpnia. Warto wspomnieć, że o istnieniu tej legendy wiemy od zeszłego roku za sprawą wycieku informacji o dziewięciu postaciach, nad którymi pracował Respawn Entertainment. W upublicznionych danych umieszczono m.in. screeny oraz concept arty. Głosu Vantage użycza aktorka Natalie Cañizares z Kuby, która podłożyła głos w filmie animowanym Mitchellowie kontra maszyny. Tymczasem w Apex Legends Mobile trwa drugi sezon zmagań battle royale. Deweloperzy dodali m.in. postać Rhapsody.

Rhapsody to DJ-ka, która może zagrać potężną nutę przyspieszającą członków drużyny i doładowującą osłony, posiada także wyostrzony słuch oraz jest w stanie wygenerować ścianę świateł blokującą wizję wrogów i skany. Przebudowano ponadto Królewski Kanion oraz dodano ograniczony czasowo tryb "Hakowanie 6 na 6". To wszystko znajdziemy wyłącznie w mobilnej wersji battle royale od Respawn Entertainment, który tak jak główne wydanie nie narzeka na brak zainteresowania graczy.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Apex Legends. EA prezentuje pierwsze szczegóły nowego sezonu

 0