Assassin's Creed: Mirage oficjalnie. Ubisoft ujawnia grę i zaprasza na pokaz

Assassin's Creed: Mirage oficjalnie. Ubisoft ujawnia grę i zaprasza na pokaz

Ubisoft oficjalnie zapowiedział Assassin's Creed: Mirage, o którym pisaliśmy ostatnio. Zdradzono również, kiedy poznamy pierwsze konkretne detale o grze.

Assassin's Creed: Mirage najnowsza odsłona serii, o której wspominano od pewnego czasu, została oficjalnie ujawniona przez Ubisoft. Wydawca nie zdradził żadnych detali o grze, ponieważ te poznamy na specjalnym wydarzeniu zaplanowanym na 10 września (godzina 21:00). Wtedy deweloperzy pokażą zwiastun i powiedzą, kto będzie głównym bohaterem oraz w jakim okresie historycznym zostanie umieszczona kampania fabularna. Według nieoficjalnego przecieku mają to być lata 860-870 a miejscem akcji będzie Bagdad.

Ubisoft zapowiedział Assassin's Creed: Mirage i zaprosił na prezentację gry 10 sierpnia o godzinie 21:00.

Osią opowieści jest natomiast Anarchia w Samarze. W nowej grze pokierujemy poczynaniami Basima, który skorzysta ze sztyletu strunowego. Zabraknie systemu RPG, co oznacza, że nie dokonamy wyboru płci głównej postaci ani jej wyglądu oraz nie podejmiemy wyborów nawet w mniejszym stopniu wpływających na przebieg fabuły czy jej zakończenie. Zabraknie także możliwości levelowania bohatera. Generalnie Ubisoft chce wrócić do korzeni marki i czerpać garściami z pierwszego Assassin's Creeda.

Data premiery nowego Assassin's Creeda jest nieznana, aczkolwiek wskazuje się 2023 rok. Warto wspomnieć, że kilka godzin przed zapowiedzią do internetu wyciekła grafika przedstawiająca Mirage. Assassin's Creed: Mirage był rozwijany pod nazwą AC: Rift i planowany jako duże rozszerzenie do Valhalli, lecz projekt rozrósł się do tego stopnia, iż deweloperzy zmienili plany i uczynili z niego oddzielny tytuł. W przygotowaniu ma być także podobno remake Assassinin's Creed 1.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Assassin's Creed: Mirage oficjalnie. Ubisoft ujawnia grę i zaprasza na pokaz

 0