Audictus Aurora PRO - głośnik z podświetleniem RGB

Audictus Aurora PRO - głośnik z podświetleniem RGB

Polska firma Audictus ma już w swojej ofercie dwa efektowne, głośniki Aurora i Aurora mini, z kolei teraz seria tych urządzeń doczekała się nowego wariantu PRO, którego moc znamionowa wynosi aż 20 W.

Audictus Aurora PRO to głośnik bezprzewodowy, który na pierwszy rzut oka prezentuje się podobnie do Aurory czy Aurory mini, jednak jego najważniejszą cechą jest moc RMS równa 20 W. Urządzenie wyróżnia się pasmem przenoszenia 30 – 20 kHz i dynamiką przetworników na poziomie 72 dB. Głośnik można połączyć bezprzewodowo z komputerem lub smartfonem za pomocą standardu Bluetooth 5.0, który ma zapewnić stabilne połączenie i szybki transfer danych.

Urządzenie wyróżnia się pasmem przenoszenia 30 – 20 kHz i dynamiką przetworników na poziomie 72 dB.

Audictus Aurora PRO - głośnik z podświetleniem RGB

Na uwagę zasługuje efektowne, żywe podświetlenie RGB, które można dopasować do każdego rodzaju imprezy. Głośnik Audictus Aurora PRO posiada wbudowany mikrofon, port AUX, a także slot na kartę microSD. Na pokładzie znalazła się również bateria, która powinna zapewnić 13 godzin pracy bez ładowania. Warto dodać, że głośniki mają wodoodporną konstrukcję potwierdzoną certyfikatem IP6X, a to oznacza, że nie trzeba się obawiać ekstremalnych warunków pogodowych podczas plenerowych spotkań.

Specyfikacja głośnika Audictus Aurora PRO:

  • Moc (RMS): 20 W
  • Pasmo przenoszenia: 30 – 20k Hz
  • Dynamika przetworników: 72 dB
  • Impedancja: 4 Ω
  • Mikrofon: wbudowany
  • Komunikacja: Bluetooth 5.0
  • Bateria: do 13 godzin działania
  • Złącza: AUX, USB-C (ładowanie), microSD

W zestawie z głośnikiem znajduje się przewód zasilający USB-C, przewód AUX oraz instrukcja obsługi. Głośnik Audictus Aurora PRO został wyceniony przez producenta na 249 złotych. Główny model Audictus Aurora posiada dwie szerokopasmowe membrany, których pasmo przenoszenia wynosi od 50 Hz do 20 kHz. Całkowita moc tego zestawu to 14 W. Głośnik Audictus Aurora ma wbudowany mikrofon, który można wykorzystać do obsługi połączeń telefonicznych. Projektanci zintegrowali również slot kart SD.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audictus Aurora PRO - głośnik z podświetleniem RGB

 0