Audictus Dopamine - debiut nowych bezprzewodowych słuchawek TWS

Audictus Dopamine - debiut nowych bezprzewodowych słuchawek TWS

Audictus w listopadzie 2021 roku zaprezentował swoje pierwsze słuchawki douszne typu TWS (True Wireless Stereo) o nazwie Dopamine Pro. Dziś do oferty tego producenta trafia ich nowa, zauważalnie tańsza wersja przeznaczona dla osób aktywnie spędzających wolny czas.

Słuchawki Audictus Dopamine, bo o nich mowa, to klasyczne bezprzewodowe „dokanałówki” wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium. Łączą się one z urządzeniem sterującym za pomocą protokołu Bluetooth 5.1. Posiadają one wbudowaną funkcję aktywnego tłumienia hałasu (ANC) i tryb Sound Passthrough. To oznacza, że użytkownik w razie potrzeby może zredukować odgłosy otoczenia, by np. lepiej wsłuchać się w odtwarzaną muzykę czy mocniej skupić się na audiobooku. Audictus Dopamine wyróżniają się czasem pracy do 4 godzin na jednym ładowaniu.

Słuchawki Audictus Dopamine, bo o nich mowa, to klasyczne bezprzewodowe „dokanałówki” wykonane z tworzywa sztucznego i aluminium.

Audictus Dopamine - debiut nowych bezprzewodowych słuchawek TWS

Przy wykorzystaniu etui ładującego czas ten wydłuża się do 16 godzin. Słuchawki cechują się zasięgiem działania do 15 m, co oznacza, że użytkownik nie musi być zmuszany do noszenia ze sobą smartfona np. podczas słuchania muzyki w domu. Warty wspomnienia jest także wbudowany mikrofon. Od zeszłorocznych słuchawek Dopamine Pro odróżnia je przede wszystkim dynamika przetworników na poziomie 100 dB, a także brak wodoszczelności potwierdzonej certyfikatem IPX4.

W zamian dostępne są jednak w znacznie bardziej atrakcyjnej cenie. Nowy model słuchawek występuje w białej lub czarnej wersji kolorystycznej. W zestawie znajdziemy również etui ładujące, przewód USB-C, a także silikonowe gumki w trzech rozmiarach. Cena słuchawek Audictus Dopamine to 149 złotych. Więcej informacji w tym specyfikację techniczną słuchawek Audictus Dopamine znajdziemy na oficjalnej stronie producenta pod tym adresem.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Audictus Dopamine - debiut nowych bezprzewodowych słuchawek TWS

 0