Back to School z Cooler Master. Wiele urządzeń w obniżonych cenach!

Back to School z Cooler Master. Wiele urządzeń w obniżonych cenach!

Z okazji Back to School 2022, wydarzenia do którego powstał już na łamach ITHardware dedykowany artykuł, znany i lubiany producent Cooler Master przygotował oferty na peryferia komputerowe, które w sklepie morele możecie nabyć w obniżonych cenach.

W jaki sposób skorzystać? Nic prostszego. Wystarczy, że skorzystacie z przygotowanego LP, wybierzecie interesujący Was produkt i skopiujecie widniejący tam kod - SCHOOL22. Rabaty w poszczególnych przypadkach sięgają nawet kilkudziesięciu procent, dlatego jeśli macie zamiar wybrać nową klawiaturę, myszkę, podkładkę lub słuchawki, warto przyjrzeć się tej promce!

Z okazji Back to School 2022, Cooler Master przygotował ofertę promocyjną obejmującą peryferia komputerowe. Kup klawiaturę, myszkę i słuchawki w obniżonych cenach!

Back To School Cooler Master

Co można wybrać? W ofercie pojawiła się m.in. myszka bezprzewodowa Cooler Master MM731, która kosztuje aktualnie zaledwie 219 zł (z kodem, bo normalnie kosztuje 359 zł). Wyposażono ją w optyczny, wysokiej jakości sensor PixArt PMW 3370 o maksymalnej rozdzielczości 19 tys. DPI i próbkowaniu rzędu 1000 Hz. W myszce znajdziemy odpinany kabelek, podświetlenie RGB, przełączniki o wysokiej żywotności, ślizgacze PTFE oraz akumulator o pojemności 500 mAh, który wystarcza na 190 godzin przy połączeniu Bluetooth oraz 72 godziny przy połączeniu radiowym 2,4 GHz.

W ofercie pojawiła się również klawiatura Cooler Master SK620, którą przy pomocy kodu zakupimy już za 269 zł. Jest to klawiatura 60%, czyli idealna dla graczy. Wyposażona została w przełączniki mechaniczne Red, niskoprofilowe nakładki i wspiera podświetlenie LED RGB, Anti-Ghosting oraz NKRO.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Back to School z Cooler Master. Wiele urządzeń w obniżonych cenach!

 0