Batman Arkham Collection i LEGO Batman Trilogy za darmo na Epic Games Store

Batman Arkham Collection i LEGO Batman Trilogy za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store od początku swojej działalności stara się przekonać do oferty użytkowników innych platform m.in. Steam. Swoją politykę opiera w głównej mierze na podbieraniu większemu konkurentowi kolejnych gier spod nosa czego idealnym przykładem jest Metro Exodus czy ostatnio Borderlands 3, który według wydawcy sprzedaje się nadspodziewanie dobrze. Niestety kurs obrany przez twórców Fortnite w wielu kręgach raczej nie przynosi im oczekiwanej popularności, wręcz przeciwnie. Znane są sytuacje, gdy wcześniejsze odsłony produkcji dostępnej w ramach czasowej wyłączności na platformie Epic były zalewane w sklepie Valve falą negatywnych opinii. Inną rzeczą, którą firma stara się przekonać do siebie społeczność to rozdawane co tydzień, ale jeszcze tylko do końca roku bezpłatne gry (później udostępnianie prezentów ma być dalej kontynuowane, lecz z większym odstępem czasowym).

Epic Games Store udostępnił aż 6 gier związanych z Batmanem.

Batman Arkham Collection i LEGO Batman Trilogy za darmo na Epic Games Store

Dotychczas otrzymaliśmy kilka interesujących bezpłatnych propozycji, aczkolwiek nie ma wątpliwości, iż minione tygodnie były dla użytkowników dość ubogie, ponieważ jakość gier pozostawała trochę do życzenia. Jednak teraz Epic przebił najpewniej oczekiwania większości osób idąc jednocześnie na swój osobisty rekord. Sklep dodał bowiem całkowicie za darmo aż 6 gier związanych z Batmanem. Przede wszystkim należy tu wspomnieć o Batman: Arkham Collection, czyli pakiecie zawierającym gry: Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz ostatni epizod w postaci Batman: Arkham Knight. O dziwo zabrakło tu jeszcze jednej części — Batman: Arkham Origin, chociaż nie ukrywajmy, że nie mamy prawa narzekać. Drugi zestaw to coś w sam raz dla fanów klocków LEGO, a więc LEGO Batman Trilogy.

W tym przypadku również nie jest źle — dostajemy klasyczną trylogię od Traveller’s Tales. Okazja potrwa do 26 września, kiedy to gry z Batmanem zostaną zastąpione również przez nie najgorszy pakiet Metro Redux i Everything. Bez wątpienia można o Epic Games Store mieć różne nawet negatywne zdanie, ale trzeba im oddać, że tym razem się postarali przygotowując wyśmienity prezent dla fanów Mrocznego Rycerza, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z serią Arkham czy LEGO.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Batman Arkham Collection i LEGO Batman Trilogy za darmo na Epic Games Store

 0