Battlefield 2042 - gracz stworzył battle royale w trybie Portal

Battlefield 2042 - gracz stworzył battle royale w trybie Portal

Battlefield 2042 zawiera różne tryby w tym reklamowaną nowość Portal łączącego ze sobą poprzednie odsłony serii. Brakuje za to klasycznego wariantu battle royale, którego doświadczymy w Battlefield 5. Od czego są jednak fani marki Electronic Arts?

Użytkownik Reddita, chbmg ujawnił na forum, że stworzył battle royale w Battlefield 2042. Wszystko odbywa się w trybie Portal, zaś rozgrywkę Warfield 100 przewidziano dla 100 graczy walczących ze sobą na kurczącym się obszarze. Co ważne dostępne są nawet łupy, jak również znane z Call of Duty: Warzone więzienie, w którym walczymy o wolność i powrót na mapę. Przewidziano także tryb widza czy wszelkie inne elementy znane z battle royale. Gracze Warfield 100 zostają wyposażeni w losowy ekwipunek, a przygodę zaczynają klasycznie od skoku ze spadochronem. Obecnie całość ustawiono na trwającą 20 minut potyczkę i w przypadku braku zwycięzcy następuje nagła śmierć, w wyniku której uczestnicy dostają losową ilość obrażeń, żeby wyłonić jedynego ocalałego.

Warfield 100 umożliwia rozegranie w trybie Portal meczu battle royale.

Warfield 100 to tak naprawdę niemal wszystko to, co znamy, chociażby z Call of Duty: Warzone więc fani gatunku BR powinni być zadowoleni z opisanego wariantu zabawy. Według EA DICE nie da się stworzyć w Portalu rozgrywki battle royale, ale ostatecznie pomysłowość gracza udowodniła, że jest to realne. Portal wprawdzie domyślnie nie umożliwia zbierania lutu, lecz autor wskazuje lokalizację najbliższego przedmiotu i by go zdobyć należy do niego podejść, następnie trzy razy przykucnąć. Wówczas do naszego inwentarza trafia losowa zdobycz. Oczywiście tryb nie działa idealnie i widoczne są błędy, aczkolwiek pomysłodawca zapewne będzie je eliminował.

Battlefield 2042 - gracz stworzył battle royale w trybie Portal Battlefield 2042 - recenzja. Ta gra ukazała się zdecydowanie za wcześnie

Jeżeli chcemy zagrać w battle royale wystarczy wpisać w wyszukiwarce serwerów "warfield 100 – battle royale" lub stworzyć własny z wykorzystaniem kodu AAGDWA. Brak oficjalnego battle royala w BF 2042 nie stanowi zaskoczenia, ponieważ poprzedni wariant, który trafił do piątki nie cieszył się ogromnym zainteresowaniem graczy, preferujących inne produkcje związane z tym gatunkiem np. PUBG, CoD: Warzone czy Apex Legends. Battlefield 2042 to jedna z najbardziej krytykowanych gier w 2021 roku co wynika z błędów. Deweloperzy chcą naprawić swój projekt i ostatnio udostępnili drugą aktualizację.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield 2042 - gracz stworzył battle royale w trybie Portal

 0