Battlefield 2042 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce RTX 30

Battlefield 2042 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce RTX 30

NVIDIA lada moment wystartuje z nową promocją, która może w minimalnym stopniu osłodzić nam fakt, że przepłacamy za karty z serii RTX 3000. Partner Zielonych, Inno3D, zdradził plany firmy, która chce dodawać kopię gry Battlefield 2042 do swoich grafik Ampere i komputerów, które są w nie wyposażone. 

Z grafiki ujawnionej przez Inno3D wynika, że nadchodząca gra Dice/EA będzie oferowana przy komputerach wyposażonych w modele RTX 3090, RTX 3080 Ti, RTX 3080, RTX 3070 Ti i RTX 3070. Firma podaje, że zestaw nie jest dołączony do samodzielnych kart graficznych, ale wydaje się, że promocja powinna dotyczyć nie tylko gotowych systemów, ale i samych grafik, tak jak było to dotychczas. Spodziewamy się, że w ciągu najbliższych kilku godzin inni partnerzy potwierdzą wspólną akcję NVIDII i EA, której owocem jest promocja na Battlefield 2042. 

NVIDIA lada moment wystartuje z nową promocją, która może w minimalnym stopniu osłodzić nam fakt, że przepłacamy za karty z serii RTX 3000.

Battlefield 2042 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce RTX 30

Osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymają dodatkową zawartość w grze, w tym nóż taktyczny Baku ACB-90, tło karty gracza, etykietę Starej Gwardii i epicki charm T-Rex Mr. Chompy, który przyczepia się do broni. Otrzymamy również wcześniejszy dostęp do otwartej bety Battleground 2042. Inno3D podaje także, że promocja trwa od 24 sierpnia 2021 do 14 września 2021 lub do wyczerpania zapasów, a po otrzymaniu kodu mam czas do 14 grudnia 2021 roku na jego wykorzystanie.

Battlefield 2042 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce RTX 30

Battlefield 2042 stanowić ma kolejną wizytówką technologii NVIDII, a to za sprawą wsparcia dla takich technologii jak RTX, DLSS i Reflex. Premiera gry odbędzie 22 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Właściciele komputerów PC mogą pobrać ten tytuł na Steam, Origin i sklepie Epic Games. 

Battlefield 2042 nie będzie posiadać trybu singleplayer, a główną osią będzie tu konflikt zbrojny dwóch państw - Stanów Zjednoczonych oraz Rosji. Tradycyjnie zostaniemy rzuceni w sam wir dynamicznej, przepełnionej akcją walki. Produkcja na start dostanie 7 rozległych map dla maksymalnie 128 graczy i na tej liście są m.in. Indie, pustynie Egiptu, deszczowy Orbital (Gujana), Queen Maud (Antarktyda) czy Songdo (Korea Południowa). Nie zabraknie także przeżyć związanych z konkretnymi zjawiskami naturalnymi, z czego jedno widzieliśmy na udostępnionym przez wydawcę materiale wideo. Do tego pojawi się opcja modyfikacji dostępnego arsenału. Podczas pojedynków wspomoże nas natomiast charakterystyczny robotyczny pies.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Battlefield 2042 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce RTX 30

 0