Call of Duty: Modern Warfare 2. Infinity Ward ujawnia datę premiery i głównych bohaterów gry

Call of Duty: Modern Warfare 2. Infinity Ward ujawnia datę premiery i głównych bohaterów gry

Infinity Ward ujawniło datę premiery Call of Duty: Modern Warfare 2, a także bohaterów występujących w nadchodzącej odsłonie popularnej serii strzelanek. Oznacza, że jesteśmy już coraz bliżej prezentacji tytułu.

Call of Duty: Modern Warfare 2 trafi na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S 28 października 2022 roku. W grze wystąpią doskonale znany z poprzednich części kapitan John Price oraz Fearless Sergeant "Soap" MacTavish, Seasoned Sergeant Kyle "Gaz" Garrick i Colonel Alejandro Vargas, którzy będą głównymi bohaterami opowieści reprezentującymi jednostkę Task Force 141. Oprócz tego Infinity Ward pokazał plakat nowej produkcji. To tyle, co wiemy z oficjalnych wieści a pełna zapowiedź Modern Warfare 2 nastąpi w najbliższym czasie najpewniej 9 czerwca podczas Summer Game Fest.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października 2022 roku.

Jak wynika z niepotwierdzonych informacji, iż nowy CoD ma być brutalniejszy od poprzednika, w efekcie nie zabraknie żołnierzy błagających nas o litość czy oderwanych kończyn. Będzie także animacja zacinania się broni oraz opcja odzyskania pocisku, który wypadł z komory. Po średnio przyjętym Call of Duty: Vanguard na deweloperach spoczywa niemała presja przywrócenia marce dawnej świetności, lecz po blamażach wywołanych przez poprzednie odsłony jest to mało realne, mimo iż Modern Warfare to do dziś ciesząca się ogromnym uznaniem fanów seria. MW z 2019 roku przyjęto dość ciepło, może dlatego, że zawiera on nowoczesne pole bitwy z użyciem futurystycznej broni?

Przypomnijmy, że za porażkę Call of Duty: Vanguard winą obarczono m.in. motyw II wojny światowej, który miał przejeść się graczom. Spore zmiany przejdzie podobno tryb multiplayer w Modern Warafe 2. Według doniesień osoby pracującej przy grze, przebudowany zostanie system dobierania użytkowników zawierający tryb m.in. dla ludzi z niższymi umiejętnościami. Dodatkowo lobby Bot Pools (PvPvE) zapewniłoby sprawiedliwsze mecze, ponieważ usuwałoby z sesji smerfów, czyli graczy z lepszym doświadczeniem grających na innych kontach. Jest to niestety plaga wielu gier widoczna szczególnie w Valorancie czy CS:GO.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Modern Warfare 2. Infinity Ward ujawnia datę premiery i głównych bohaterów gry

 0