Call of Duty: Vanguard działa w 120 FPS. Na razie tylko na PS5

Call of Duty: Vanguard działa w 120 FPS. Na razie tylko na PS5

Wybrane redakcje otrzymały już dostęp do wczesnej wersji i potwierdzają, że gra w wersji na PlayStation 5 działa w 120 klatkach na sekundę.

Activision zaplanowało testy wersji alfa Call of Duty: Vanguard na najbliższy weekend - 27-29 sierpnia (można już pobierać pliki niezbędne do jej uruchomienia). Gra zostanie udostępniona ekskluzywnie na konsolach Sony - PlayStation 4 i PlayStation 5. Na tej drugiej możemy liczyć na zabawę w 120 klatkach na sekundę. Potwierdził to na Twitterze m.in. użytkownik o pseudonimie charlieINTEL. Oczywiście aby zobaczyć różnicę między 60 a 120 FPS, potrzebujemy wyświetlacza o częstotliwości odświeżania minimum 120 Hz. Ceny markowych telewizorów o takich właściwościach zaczynają się od około 3 tysięcy złotych (przekątna ekranu: 55 cali).

Już w ten weekend (27-29 sierpnia) odbędą się testy wersji alfa Call of Duty: Vanguard. Na PlayStation 5 gra zadziała w 120 klatkach na sekundę.

120 klatek na sekundę zobaczymy także w Call of Duty: Vanguard w wersji na PC, a także prawdopodobnie na Xboksach Series X|S, choć Sledgehammer Games jeszcze tego nie potwierdziło. Najnowsza odsłona COD-a będzie jednym z pierwszych tytułów działających na PlayStation 5 w 120 FPS. Wcześniej na taką liczbę klatek na sekundę mogliśmy liczyć w następujących tytułach: Borderlands 3, Call of Duty Warzone, Call of Duty: Black Ops Cold War, Devil May Cry 5: Special Edition, Destiny 2, Dirt 5, Doom Eternal, F1 2021, Fortnite, Ghostrunner, Monster Boy And The Cursed Kingdom, The Nioh Collection, Rainbow Six Siege, Rogue Company, Tony hawk's Pro Skater 1+2, oraz WRC 9.

 Call of Duty: Vanguard zaprezentowane. Seria powraca do II wojny światowej. Premiera w listopadzie

Activision zaplanowało premierę Call of Duty: Vanguard na 5 listopada. Gra ukaże się na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Produkcja Sledgehammer Games przeniesie nas na front drugiej wojny światowej - zarówno w multiplayerze, jak i w kampanii single player. W nowym COD-zie pojawi się także popularny tryb zombie, stworzony przez Treyarch Studios.

Zobacz też:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Vanguard działa w 120 FPS. Na razie tylko na PS5

 0