Call of Duty: Vanguard - Poznaliśmy wymagania sprzętowe PC dla nadciągającej bety

Call of Duty: Vanguard - Poznaliśmy wymagania sprzętowe PC dla nadciągającej bety

Activision podał oficjalne wymagania sprzętowe dla bety Call of Duty Vanguard. Zamknięta beta na komputerach osobistych już 16-17 września i dostęp otrzymasz, jeśli zakupisz grę przedpremierowo. Open beta natomiast obejmie wszystkich zainteresowanych 18-20 września.

No i stało się. Firma Activision podała oficjalne wymagania sprzętowe dla swojej popularnej strzelanki Call of Duty Vanguard. Na razie specyfikacja obejmuje tylko betę, dlatego dla pełnej wersji gry wymagania mogą jeszcze ulec zmianie. Same wymagania są względnie niskie, nawet te rekomendowane, ale producent nie podał dokładnych parametrów. Nie wiemy więc w jakiej rozdzielczości, detalach ani płynności grę uruchomi wiekowy już GeForce GTX 960 2 GB. Zanim do tego jednak przejdziemy, warto omówić system bety zastosowanej przez Activision. Producent podzielił ją na dwie grupy. Pierwsza z nich to swojego rodzaju wyłączność dla platformy PlayStation i dostęp do niej otrzymają tylko ci, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe - 10-13 września. Druga grupa dzieli się na dwie pomniejsze. Od 16-17 września zagrają wszyscy posiadacze PlayStation (open beta) oraz użytkownicy PC i Xboksów, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe. Otwarty dostęp, czyli open beta, uzyskają wszyscy gracze, niezależnie od platformy dopiero 18-20 września. No dobrze, przejdźmy już do wymagań.

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe dla bety Call of Duty Vanguard. Ta dla użytkowników PC odbędzie się już 16-17 września (preorder) lub 18-20 września (open beta).

Call of Duty Vanguard beta - wymagania sprzętowe PC:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5 2500K lub AMD Ryzen 5 1600X
  • Karta graficzna: GeForce GTX 960 2 GB / GTX 1050 Ti lub Radeon R9 380
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dysk: 45 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows 10 64 bit (1909)

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7 4770K lub AMD Ryzen 7 1800X
  • Karta graficzna: GeForce GTX 1070 / GTX 1660 lub Radeon RX Vega 56
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Dysk: 45 GB wolnego miejsca
  • System operacyjny: Windows 10 64 bit

Wymagania jak widać do wysokich nie należą i z grą powinny poradzić sobie nawet wiekowe już podzespoły - szczególnie karty graficzne. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, nie wiemy do jakiej rozdzielczości, płynności czy detali podano minimalne wymagania, ale jeśli się okaże, że będzie to 1080p 30fps, Vanguard może zyskać miano jednej z najlepiej zoptymalizowanych gier tego roku. A tego oczywiście Activision życzymy, szczególnie patrząc przez pryzmat aktualnie panującej sytuacji na rynku kart graficznych. Przypomnijmy, że grę tym razem wyprodukowało studio Sledgehammer Games, czyli studio odpowiedzialne między innymi za COD: Modern Warfare 3, Advanced Warfare oraz WWII. Gra zadebiutuje już niedługo na konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Series, a także platformie PC - 5 listopada 2021 roku. Czekacie?

Zobacz także:

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Call of Duty: Vanguard - Poznaliśmy wymagania sprzętowe PC dla nadciągającej bety

 0