​​Call of Duty Warzone Mobile z datą premiery. Mobilna wersja hitowego FPS-a zadebiutuje w marcu

​​Call of Duty Warzone Mobile z datą premiery. Mobilna wersja hitowego FPS-a zadebiutuje w marcu

Jedna z największych gier na konsole i komputery PC wreszcie trafi na smartfony i tablety. Należąca do Microsoftu firma Activision ogłosiła, że ​​Call of Duty Warzone Mobile zadebiutuje 21 marca na całym świecie na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Oficjalny blog Call of Duty zawiera więcej informacji na temat mobilnej wersji darmowej strzelanki pierwszoosobowej typu Battle Royale od Activision. Gra będzie w stanie obsłużyć w rozgrywkach sieciowych do 120 graczy i ma zawierać dwie klasyczne mapy Warzone, Verdansk i Rebirth Island. Ponadto dostępne będą zwykłe mapy dla wielu graczy, takie jak Shipment, Scrapyard i Shoot House. Na tych mapach obsługiwane będą tryby wieloosobowe, takie jak Team Deathmatch, Kill Confirmed, Kill Confirmed i inne.

Jedna z największych gier na konsole i komputery PC wreszcie trafi na smartfony i tablety.

Jeśli gracie w Call of Duty Warzone lub Call of Duty Modern Warfare III na konsoli i komputerze PC, będziecie mogli dzielić postępy i XP z tymi grami podczas grania w Warzone Mobile i odwrotnie. Dotyczy to również poziomowania broni i współdzielonych postępów w Battle Pass.

Activision zaoferuje także obsługę kontrolerów dla Warzone Mobile wraz z wieloma możliwościami dostosowania sterowania w grze: „Niemal każdy element interfejsu sterowania można dostosować do własnych upodobań, włączając w to obszerne regulacje interfejsu HUD, szczegółowe ustawienia kontrolera i opcje graficzne, które priorytetowo traktują wydajność, grafikę lub balansuje te dwie kwestie”.

Gra była opracowywana w wielu studiach wydawcy na całym świecie, w tym w Activision Shanghai Studio, Beenox, Digital Legends i Solid State Studios.

Możecie już zarejestrować się wstępnie w Warzone Mobile na iOS i Androida. Osoby, które to zrobią, uzyskają dostęp do ekskluzywnych przedmiotów w grze po premierze tytułu, a konkretnie dwie nowe bronie i skórkę operatora Ghost: Condemmed.

Activision współpracowało wcześniej z TiMi Studio przy wydaniu Call of Duty: Mobile w 2019 roku. Tytuł jest wciąż aktualizowany, ale wygląda na to, że 21 marca ster może przejąć  nowa gra Warzone Mobile.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: ​​Call of Duty Warzone Mobile z datą premiery. Mobilna wersja hitowego FPS-a zadebiutuje w marcu

 0