Company of Heroes 3 z datą premiery. Nowa misja już do wypróbowania

Company of Heroes 3 z datą premiery. Nowa misja już do wypróbowania

Firma Relic Entertainment ogłosiła Company of Heroes 3 w lipcu zeszłego roku, ale do teraz nie wiedzieliśmy, kiedy na rynek trafi ta najnowsza odsłona strategii czasu rzeczywistego osadzona w realiach II wojny światowej. Producent postanowił w końcu ujawnić datę premiery, którą wyznaczono na 17 listopada.

Oprócz daty premiery studio ujawniło drugą kampanię dla jednego gracza, skupiającą się na północnoafrykańskiej stronie wojny, która również będzie dostępna w grze w dniu premiery. Poniżej możecie obejrzeć kinowy zwiastun nowej kampanii północnoafrykańskiej operacji.

Relic oferuje również możliwość rozegrania jednej misji z nowo ogłoszonej kampanii North African Operation już teraz.

W przeciwieństwie do pierwszej ogłoszonej kampanii we Włoszech, zawierającej dynamiczną mapę pola bitwy z wyborami w trybie sandboksowym, ta będzie liniowym doświadczeniem podobnym do klasycznych kampanii Company of Heroes.

Relic już teraz oferuje również możliwość rozegrania jednej misji z nowo ogłoszonej kampanii North African Operation. Dostęp do „Mission Alpha” będzie można uzyskać za pośrednictwem społecznościowej platformy deweloperskiej studia do 19 lipca. W tej misji gracze staną po stronie Deutsches Afrikakorps przeciwko Brytyjczykom. „W Mission Alpha można wezwać potężne włoskie jednostki, takie jak inżynierowie bojowi Guastatori i lekki czołg L6/40” – dodaje studio. „Gracze mogą również cieszyć się nowymi kluczowymi innowacjami w rozgrywce, takimi jak pancerz boczny, odzyskiwanie pojazdów wroga i holowanie pojazdów, co pozwala zmienić położenie ciężko uderzającej artylerii, takiej jak niemiecki Flak 36 i brytyjski 17-Pounder”.

Company of Heroes 3 oficjalnie zadebiutuje na Steamie 17 listopada, a zamówienia w przedsprzedaży już wystartowały. Podobnie jak w przypadku Company of Heroes 2, studio planuje również kontynuować wspieranie nowej odsłony po premierze, oferując sezonowe aktualizacje i DLC.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Company of Heroes 3 z datą premiery. Nowa misja już do wypróbowania

 0