Corsair HS75 XB WIRELESS - licencjonowane słuchawki dedykowane konsolom z serii Xbox

Corsair HS75 XB WIRELESS - licencjonowane słuchawki dedykowane konsolom z serii Xbox

Corsair wprowadził do sprzedaży parę licencjonowanych słuchawek do konsoli Xbox – HS75 XB WIRELESS. Produkt jest całkowicie zgodny z z Xbox One i urządzeniami nowej generacji Xbox Series X oraz Series S. Oznacza to, że słuchawki te można podłączyć do konsoli Microsoftu, by korzystać z nich bezprzewodowo bez użycia specjalnego odbiornika. HS75 XB wyposażono także w Dolby Atmos pozwalającego uzyskać precyzyjny trójwymiarowy dźwięk oraz jednokierunkowy i odłączany mikrofon z funkcją eliminacji hałasu, który wydatnie pomoże podczas rozgrywek sieciowych. Ponadto, po zakupieniu dodatkowego adaptera USB, słuchawki są również w pełni kompatybilne z PC z systemem Windows 10. HS75 XB WIRELESS oferują specjalnie strojone, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, które odtwarzają dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości i w paśmie przenoszenia od 20 Hz do 20 Hz. Technologia Dolby Atmos Spatial Audio – która pojawiła się w słuchawkach Corsair po raz pierwszy i jest oferowana całkowicie za darmo oraz dożywotnio dla modelu HS75 XB.

Corsair wprowadził do sprzedaży parę licencjonowanych słuchawek do konsoli Xbox – HS75 XB WIRELESS. Produkt jest całkowicie zgodny z z Xbox One i urządzeniami nowej generacji Xbox Series X oraz Series S.

Dzięki unikalnym ścieżkom dźwiękowym jeszcze bardziej przybliży użytkownika do rozgrywki niż zestawy, które oferują wyłącznie standardowy wirtualny dźwięk przestrzenny. Aby umożliwić sprawną komunikację z członkami drużyny, HS75 XB WIRELESS wyposażono w jednokierunkowy mikrofon oraz dedykowane regulatory na nauszniku pozwalające sterować dźwiękiem gry i czatu, które ułatwiają koncentrację albo na rozgrywce, albo na komunikacji z kolegami z zespołu. HS75 XB WIRELESS nie wymagają tradycyjnego odbiornika bezprzewodowego dzięki wbudowanej technologii łączności Xbox Wireless, która umożliwia bezpośrednie połączenie z Xbox tuż po sparowaniu słuchawek z konsolą Microsoft. Łączność z komputerem osobistym z systemem Windows 10 umożliwi sprzedawany osobno Xbox Wireless Adapter – konfiguracja sprowadza się do sparowania kontrolera bezprzewodowego wpinanego do portu USB ze słuchawkami.

Zasięg nowego sprzętu Korsarzy szacowany przez producenta to do 9 metrów, a energii akumulatora wystarczy nawet do 20 godzin nieprzerwanego działania. Premierowe słuchawki Corsair odznaczają się ogromną wygodą i wysoką jakością wykonania charakterystycznymi dla zestawów słuchawkowych z serii HS. Regulowane nauszniki z miękkiej skóry wypełnione lepkosprężystą pianką zapamiętującą kształt są niezwykle komfortowe, a aluminiowa konstrukcja o wadze zaledwie 330 gramów zapewnia doskonałą trwałość produktu. Słuchawki HS75 XB są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym firmy Corsair. W Polsce produkt pojawi się w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym do końca listopada br. w sugerowanej cenie detalicznej 779,99 złotych. Sprzęt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair HS75 XB WIRELESS - licencjonowane słuchawki dedykowane konsolom z serii Xbox

 0