CORSAIR prezentuje urządzenia kompatybilne z procesorami Intel Core 14. generacji

CORSAIR prezentuje urządzenia kompatybilne z procesorami Intel Core 14. generacji

Za nami premiera procesorów Intela 14. generacji. Swoje urządzenia kompatybilne z najnowszymi CPU Niebieskich zaprezentowała firma CORSAIR.

Procesory Intel Core 14. generacji wykorzystują nową architekturę hybrydową Intel Performance Hybrid, zawierającą bardziej wydajne rdzenie. Dochodzą do tego takie funkcje jak Intel Thread Director, który zapobiega spowalnianiu gier przez aplikacje działające w tle oraz Smart Cache zapewniający płynniejszą rozgrywkę i krótsze czasy ładowania. W związku z zapowiedzią najnowszych układów Niebieskich firma CORSAIR przedstawia sprzęt kompatybilny z przytoczonymi chipsetami.

CORSAIR zaprezentował gamę produktów kompatybilnych z najnowszymi procesorami Intela 14. generacji.

CORSAIR prezentuje urządzenia kompatybilne z procesorami Intel Core 14. generacji

Zacznijmy od pamięci RAM CORSAIR DOMINATOR TITANIUM DDR5, które nie tak dawno temu trafiły na rynek. DOMINATOR TITANIUM są dostępne w zestawach o prędkości do 8000 MT/s oraz w pojemnościach do 192 GB (4 x 48 GB) z opóźnieniami CAS na poziomie 30 w przypadku niektórych jednostek. Pamięci DDR5 DOMINATOR TITANIUM dla platform Intel znajdziemy w kolorach lub białym, a dla platform AMD można je nabyć w kolorze szarym.

Chłodzenie AIO z serii CORSAIR iCUE LINK LCD i RGB zaprojektowano tak, aby bezproblemowo współpracowały z najnowszymi procesorami Intela, gwarantując pełną kompatybilność z gniazdem LGA 1700. Zintegrowane układy chłodzenia iCUE LINK H100i, H150i i H170i LCD wyposażono odpowiednio w radiatory 240 mm, 360 mm i 420 mm, dzięki czemu są zgodne z wieloma systemami.

Kompatybilne jest również chłodzenie wodne XC7 ELITE (Hexa-flow). Sprzedawany jest też wariant XC7 ELITE LCD z wyświetlaczem IPS LCD o przekątnej 2,1 cala.

Na liście znajdziemy ponadto dysk SSD CORSAIR MP700 PCIe 5.0 x4 NVMe M.2 osiągający prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu do 10 000 MB/s. Warto wspomnieć, że CORSAIR wprowadza do oferty komputery do gier VENGEANCE i7500 i VENGEANCE i8200 mające procesory Intel Core 14. generacji – aż do topowego modelu Core i9-14900K oraz karty graficzne NVIDIA GeForce RTX 40 wspomagane przez maksymalnie 64 GB pamięci RAM.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR prezentuje urządzenia kompatybilne z procesorami Intel Core 14. generacji

 0