Corsair prezentuje wentylatory PWM do łączenia szeregowego z serii RS

Corsair prezentuje wentylatory PWM do łączenia szeregowego z serii RS

Corsair prezentuje nowe wentylatory z serii RS. Wentylatory z serii RS są dostępne do wszelkich rodzajów zestawów komputerowych, w wersji ARGB z adresowanym podświetleniem oraz w wersji bez podświetlenia RGB.

Wentylatory Corsair z serii RS można bezproblemowo łączyć z płytą główną przy użyciu jednego, 4-pinowego złącza PWM. Wentylatory ARGB z serii RS wzbogacają zestaw komputerowy o dynamiczne podświetlenie, wykorzystując jedno złącze ARGB +5 V na płycie głównej. Podczas niskiego obciążenia obsługa trybu Zero RPM eliminuje hałas wentylatorów, zatrzymując ich działanie, kiedy nie są potrzebne.

Corsair prezentuje nowe wentylatory z serii RS.

Corsair prezentuje wentylatory PWM do łączenia szeregowego z serii RS

Wentylatory z serii RS zawierają technologię CORSAIR AirGuide — rozwiązanie stosowane w nowych wentylatorach producenta, które pomaga w kierowaniu przepływu powietrza dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, przy użyciu łopatek zapobiegających powstawaniu zawirowań.

Wentylatory z serii RS są dostępne w wersji czarnej lub białej i w rozmiarze 120 mm, lub 140 mm. Wentylatory z serii RS i RS ARGB są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy Corsair. Model RS wyceniono na 29,90 euro a RS ARGB kosztuje 49,90 euro.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje wentylatory PWM do łączenia szeregowego z serii RS

 0