Crysis 4 nadchodzi. Wyciek z chińskiego oddziału studia Crytek [AKTUALIZACJA]

Crysis 4 nadchodzi. Wyciek z chińskiego oddziału studia Crytek [AKTUALIZACJA]

Czyżby w Chinach czas biegł inaczej? Tamtejszy oddział studia Crytek opublikował informację o pracach nad Crysisem 4, jeszcze zanim obiegła ona świat.

Aktualizacja:

Crytek oficjalnie potwierdził prace nad grą Crysis 4 i opublikował pierwszy teaser.

Oryginalna wiadomość:

Wieść na ten temat pojawiła się w serwisie Bilibili. Nie ma obaw, że to fake, ponieważ opublikował ją oficjalny profil chińskiego oddziału studia Crytek. Dowiadujemy się z niej, że prace nad czwartą odsłoną Crysisa trwają, że trafimy w niej na nowe pole walki... i to w zasadzie tyle. Na kanale w przyszłości będą się pojawiać kolejne informacje o grze. Na tę chwilę nie wiemy nawet, kiedy - mniej więcej - możemy oczekiwać premiery ani na jakie platformy trafi Crysis 4.

To, że Crysis 4 nadchodzi, jest już pewne. Na światowe ogłoszenie musimy jeszcze poczekać, ale chiński oddział studia Crytek potwierdził istnienie projektu.

"Xiao C dał nam noworoczny prezent z okazji roku tygrysa. Nadchodzący comeback sprawi, że tygrys będzie jeszcze silniejszy! Projekt Crysis 4 potwierdzony. Wprowadzi nas na zupełnie nowe pole walki!" - czytamy w poście opublikowanym przez chiński oddział Cryteka. "Śledźcie oficjalny kanał Cryteka, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami, i dajcie nam znać, czego oczekujecie, w sekcji komentarze!".

Crytek to jedna z najpopularniejszych serii strzelanek FPP. Jej pierwsza część ukazała się w 2007 roku, pozwalając nam wziąć udział w futurystycznej wojnie ludzi z przedstawicielami obcej cywilizacji, dokonującymi ataku na kulę ziemską. "Jedynka" zebrała w portalu Metacritic bardzo wysokie oceny (średnia 9,1/10), a jej kontynuacja niewiele niższe (średnia 8,6/10). "Trójka" już zdecydowanie obniżyła loty (średnia 7,6/10), ale Crysis to wciąż marka, która wzbudza zainteresowanie milionów miłośników shooterów w klimatach science-fiction. Jeśli chcecie przypomnieć sobie wszystkie trzy dotychczasowe części, przypominamy, że w ubiegłym roku ukazała się Crysis Remastered Trilogy. Jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Switchu.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crysis 4 nadchodzi. Wyciek z chińskiego oddziału studia Crytek [AKTUALIZACJA]

 0