Dying Light 2: Stay Human z darmowym upgradem do PS5 i Xbox Series X/S

Dying Light 2: Stay Human z darmowym upgradem do PS5 i Xbox Series X/S

Po naprawdę długim wyczekiwaniu premiery i wielu opóźnieniach Dying Light 2 w końcu zadebiutuje na rynku już 4 lutego. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji kupić PlayStation 5 lub Xbox Series X/S, ale przymierzacie się do wymiany konsoli na nowszą, to mamy dla Was dobre wieści.

Techland postanowił ułatwić decyzję o zakupie jego nowej gry wszystkim tym graczom, którzy wciąż posiadają konsole poprzedniej generacji, ale zamierzają przesiąść się na PS5 lub nowego Xboxa. W ogłoszeniu udostępnionym pod koniec zeszłego tygodnia deweloper obiecuje, że zapewni bezpłatne aktualizacje do obecnej generacji tym, którzy kupią Dying Light 2 na PlayStation 4 lub Xbox One. Oznacza to, że będziemy mieli szansę zagrać w grę z ulepszoną grafiką w późniejszym terminie. Podobnie jak wiele ostatnich gier na PS5 i Xbox Series X/S, Dying Light 2 będzie oferowany z wieloma trybami graficznymi, dzięki czemu będziemy mogli skonfigurować grę tak, aby priorytetowo traktować jakość grafiki lub wydajność.

Techland postanowił ułatwić decyzję o zakupie jego nowej gry wszystkim tym graczom, którzy wciąż posiadają konsole poprzedniej generacji, ale zamierzają przesiąść się na PS5 lub nowego Xboxa.

Jeśli chcemy uzyskać najlepszą możliwą grafikę, możemy wybierać między oddzielnymi trybami „Jakość” i „Rozdzielczość”. Jak można wywnioskować z nazwy, ten ostatni będzie renderować grę w 4K. Mniej oczywisty jest tryb jakości, który dodaje ray tracing do doświadczenia, ale nie wiemy, w jakiej rozdzielczości jest renderowana gra na poszczególnych konsolach. Zapewne jednak wielu graczy postawi przede wszystkim na płynność rozgrywki, którą zapewni tryb „Wydajność”. Ten oferuje zabawę w Dying Light 2 w 60 klatkach na sekundę. Możecie zobaczyć różne tryby w akcji na powyższym filmie.

Warto również odnotować, że w ubiegłym tygodniu Techland ogłosił, że wersja Dying Light 2 wykorzystująca chmurę dla Switcha zostanie opóźniona nawet o pół roku. Studio podało, że podjęło decyzję o przesunięciu wydania, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia fanom Nintendo.

Dying Light 2 ma szansę zostać pierwszym dużym hitem 2022 roku, ale w lutym polską produkcję czeka duża konkurencja, ponieważ w tym miesiącu swoją premierę będą mieć także Elden Ring i Horizon Forbidden West. Przyszły miesiąc zapowiada się więc na prawdziwą ucztę dla graczy. A Wy na co najbardziej czekacie?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dying Light 2: Stay Human z darmowym upgradem do PS5 i Xbox Series X/S

 0