Sony prezentuje listę najgorętszych premier tego roku. 22 tytuły, które trzeba znać

Sony prezentuje listę najgorętszych premier tego roku. 22 tytuły, które trzeba znać

Poprzedni rok był nie był dla graczy zbyt szczodry. Na szczęście ten zapowiada się znacznie lepiej. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na listę przygotowaną przez Sony.

W ubiegłym roku branżę gier wideo spotkało chyba więcej rozczarowań niż miłych niespodzianek. Rozczarowały nawet te tytuły, które wydawały się murowanymi przebojami, takie jak Call of Duty: Vanguard, Battlefield 2042 czy Grand Theft Auto: The Trilogy. Co i rusz dowiadywaliśmy się też o przesunięciach dat premier. Tak było chociażby w przypadku Horizon: Forbidden West, Elden Ring czy Dying Light 2: Stay Human. Na szczęście nadchodzące dwanaście miesięcy zapowiada się wyjątkowo obiecująco. Sony zaprezentowało listę 22 gier, na które warto czekać w tym roku. (Z wiadomego powodu nie trafiły na nią te tytuły, które trafią wyłącznie na konkurencyjne konsole i PC).

Sony zaprezentowało listę 22 gier na PlayStation 4 i PlayStation 5 (wyłącznie albo między innymi), na które warto czekać w tym roku. Jeśli wszystkie z nich ujrzą światło dzienne w zapowiadanych terminach, powinniśmy być zachwyceni.

Lista 22 gier, na które - według Sony - powinniśmy ostrzyć sobie w tym roku zęby, prezentuje się następująco:

 1. Horizon Forbidden West
 2. Uncharted Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
 3. Elden Ring
 4. Dying Light 2
 5. God of War Ragnarok
 6. Gran Turismo 7
 7. Gotham Knights
 8. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin
 9. Ghostwire: Tokyo
 10. Tiny Tina's Wonderlands
 11. Rainbow Six Extraction
 12. Suicide Squad: Kill the Justice League
 13. Stray
 14. OlliOlli World
 15. Salt and Sacrifice
 16. Little Devil Inside
 17. Sifu
 18. Oxenfree 2: Lost Signal
 19. Tchia
 20. Babylon's Fall
 21. Forspoken
 22. The Lord of the Rings: Gollum

Jako pierwsze z powyższej listy swoją premierę będzie miało Uncharted: Legacy of Thieves Collection (reedycja ostatniej odsłony serii, stworzona z myślą o PlayStation 5). Jako druga - 4 lutego - zadebiutuje opracowany przez wrocławski Techland Dying Light 2: Stay Human. Swoją drogą, to miłe, że wśród najbardziej wyczekiwanych premier tego roku - i to na tak wysokiej pozycji - znalazła się polska produkcja. Z kolei już 6 lutego zagramy w Sifu, 8 lutego w OlliOlli World, 18 lutego w Horizon: Forbidden West (jedna z najbardziej wyczekiwanych gier 2022), 20 lutego w Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction (nawiasem pisząc, produkcja trafi do usługi Xbox Game Pass na premierę), a 25 lutego - w Elden Ring. A to przecież dopiero początek.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Sony prezentuje listę najgorętszych premier tego roku. 22 tytuły, które trzeba znać

 0