Ubisoft kończy ze wsparciem Watch Dogs: Legion

Ubisoft kończy ze wsparciem Watch Dogs: Legion

Ubisoft poinformował o zakończeniu dalszego rozwoju gry Watch Dogs: Legion, która zadebiutowała w 2020 roku i do tej pory dostawała regularne aktualizacje w tym dodatek fabularny.

Watch Dogs to marka, która nie odniosła spektakularnego sukcesu, jednak Ubisoft wydał prawie dwa lata temu odsłonę o podtytule Legion, która w serwisie Metacritic zebrała od graczy średnie oceny na poziomie 5.5. Deweloper zapewniał grze wsparcie, dostarczając nowe aktualizacje czy większe rozszerzenia, ale koniec z tym. Ubisoft potwierdził, że rozwój projektu dobiegł końca, co oznacza, iż aktualizacja Title Update 5.6 była ostatnią. Jednocześnie w trybie multiplayer wystartował piąty sezon zmagań, natomiast po jego zakończeniu otrzymamy rotację wcześniejszych epizodów. Przy okazji wydawca podziękował fanom marki za wsparcie przez te wszystkie miesiące, które były krótkie, jeśli chodzi o wspieranie marek przez Ubi.

Ubisoft zakończył wsparcie Watch Dogs: Legion.

Inne tytuły otrzymywały je dłużej. Czyżby Francuzi nie byli zadowoleni z zainteresowania, jakie wzbudza Watch Dogs: Legion? "Nasz tytuł mocno się rozwinął, dzięki temu zawiera masę atrakcji do odkrycia. Jesteśmy bardzo dumni z tego co opracowaliśmy i doceniamy wszystkich tych, którzy dołączyli do nas podczas tej londyńskiej przygody. Nie możemy doczekać się więcej waszych przygód w Legionie" - głosi oficjalny komunikat. Watch Dogs: Legion trafił na PC i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One 29 października 2020 roku. 10 listopada zadebiutował także na PS5 i Xbox Series X/S. Gra dostała duże DLC w postaci Watch Dogs: Legion - Bloodline.

Jest to dodatek poświęcony postaci Aidena Pearce’a bohatera pierwszej części, który wykonując dobrze płatne zlecenie rusza do Londynu, by wykraść sprzęt należący do firmy Broca Tech. Po drodze spotyka hakera Wrencha znanego z Watch Dogs 2. Zleceniodawca niezadowolony z poziomu usługi świadczonej przez Pearce'a porywa jego siostrzeńca w ramach dodatkowej motywacji. Chociaż to Aiden pozostaje kluczową postacią w DLC, to wcielamy się również we wspomnianego Wrencha. Bloodline jest klasycznym rozszerzeniem z nowymi misjami fabularnymi.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft kończy ze wsparciem Watch Dogs: Legion

 0