Przecieki dotyczące nowych gier Electronic Arts. Need for Speed, Star Wars, Dragon Age...

Przecieki dotyczące nowych gier Electronic Arts. Need for Speed, Star Wars, Dragon Age...

Mamy dobre wieści i złe wieści. To znaczy ma je dla was Tom Henderson, znany branżowy informator.

Henderson w przeszłości dostarczył wielu wiarygodnych doniesień na temat serii Battlefield. Później udowodnił, że wie sporo także o nadchodzącym Grand Theft Auto 6 (chociaż akurat te informacje czekają jeszcze na weryfikację). A teraz okazało się, że jego wiedza jest jeszcze rozleglejsza i sięga takich tytułów, jak Need for Speed, Dragon Age czy Star Wars Jedi. Dzięki tweetom znanego branżowego insidera dowiedzieliśmy się całkiem sporo o planach Electronic Arts na najbliższe miesiące. Wśród dostarczonych przez niego wieści są takie, które wam się spodobają, ale i jedna, która sprawi niektórym przykrość.

Tom Henderson, branżowy insider, opublikował na Twitterze parę istotnych informacji dotyczących planów Electronic Arts na kolejne miesiące.

Po pierwsze - Henderson zdradził, że Electronic Arts pracuje obecnie nad kolejną grą z serii Need for Speed i że jej premiera planowana jest na wrzesień lub październik bieżącego roku. Na tę chwilę nie wiemy o niej praktycznie nic, poza tym, że pracuje nad nią studio Criterion Games. Być może nowy NFS wjechałby na tory szybciej, ale w pewnym momencie jego twórcy zostali wyznaczeni do pomocy w kończeniu Battlefielda 2042 (który ostatecznie wypadł, jak wypadł...).

Po drugie - premiera sequela Star Wars Jedi: Fallen Order planowana jest na czwarty kwartał bieżącego roku. To pokrywałoby się mniej więcej z doniesieniami o oficjalnej zapowiedzi, do której ma dojść przed czerwcem. Jak wiadomo, pracuje nad nim to samo studio, które odpowiada za pierwowzór - Respawn Entertainment. Jeszcze nie wiadomo, pod jakim tytułem zadebiutuje nowa gra. Spekuluje się, że utraci podtytuł "Fallen Order" (w Polsce "Upadły Zakon") na rzecz innego. 

Po trzecie - kiepska wiadomość dla miłośników serii Dragon Age. Według Hendersona, jej czwarta część (nad którą prace trwają już od jakiegoś czasu) nie ma szans ukazać się w tym roku. W kontynuację znanej serii RPG-ów zagramy prawdopodobnie najwcześniej w 2023. Tak jak w przypadku nowego Need for Speeda i sequela Star Wars: Jedi Fallen Order, tak i tutaj wciąż czekamy na więcej oficjalnych szczegółów.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Przecieki dotyczące nowych gier Electronic Arts. Need for Speed, Star Wars, Dragon Age...

 0