Dobra wiadomość dla rodzimych graczy. Nowy Crysis w całości po polsku

Dobra wiadomość dla rodzimych graczy. Nowy Crysis w całości po polsku

W ubiegłym tygodniu studio Crytek poinformowało, że pracuje nad remasterem trylogii Crysis w wersji na konsole - Crysis Remastered Trilogy. Teraz dowiedzieliśmy się, że wszystkie trzy części zostaną przetłumaczone na język polski.

Koch Media - wydawca Crysis Remastered Trilogy - poinformował, że cała trylogia trafi do polskich sklepów w zlokalizowanej wersji. Pierwsza część otrzyma polskie napisy, a dwie kolejne także dubbing. Osoby, którym nie spodobają się głosy rodzimych aktorów, będą mogły połączyć oryginalny, angielski voice acting z polskimi napisami.

Jeszcze w tym roku do sklepów trafi Crysis Remastered Trilogy w wersji na konsole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Switch. Koch Media - wydawca na rodzimy rynek - poinformował, że wszystkie trzy części zostaną przetłumaczone na język polski.

Crysis Remastered Trilogy trafi do sklepów jeszcze w tym roku, ale jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery. Trylogia powstaje z myślą o wszystkich liczących się konsolach: PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Oczywiście uruchomimy ją także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w ramach wstecznej kompatybilności.

 Crysis Remastered opóźniony po negatywnych opiniach na trailer

Crysis to jedna z najbardziej przełomowych - głównie pod względem technicznym, ale nie tylko - pierwszoosobowych strzelanek w historii. Wydana w 2007 roku gra cieszy się w portalu Metacritic średnią ocen na poziomie 9,1/10. Nic dziwnego, że w kolejnych latach studio Crytek poszło za ciosem i opracowało dwa sequele. O ile wydana w 2011 "dwójka" została bardzo ciepło przyjęta (średnia 8,6/10 na Metacritic), o tyle   wypuszczona dwa lata później "trójka" nie miała już tyle szczęścia (średnia 7,6/10).

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dobra wiadomość dla rodzimych graczy. Nowy Crysis w całości po polsku

 0