Co dalej z Cyberpunkiem 2077? CD Projekt RED kreśli plany na przyszłość

Co dalej z Cyberpunkiem 2077? CD Projekt RED kreśli plany na przyszłość

CD Projekt RED zapowiedział ostatnio nową grę z uniwersum Wiedźmina, więc pojawiły się głosy, że studio zaniedba czy wręcz porzuci Cyberpunka 2077, który delikatnie mówiąc nie jest wymarzoną produkcją graczy. Jeden z deweloperów postanowił wyjaśnić co stanie dalej z Cyberpunkiem 2077.

Cyberpunk 2077 od samego początku zmagał się z różnymi błędami, a poziom prezentowany przez wersję na konsole PlayStation 4 i Xbox One lepiej przemilczeć. Oczywiście od 10 grudnia 2020 roku CD Projekt RED wiele zrobił, by gra działała lepiej i nie zawierała masy błędów, chociaż do idealnego poziomu nadal jej daleko. Właśnie dlatego Redzi nie zamierzają na ten moment porzucać swego najnowszego projektu i chcą go dalej naprawiać oraz usprawniać, jak również dostarczać nowe treści. Paweł Sasko z CDP na livestramie serwisu PC Gamer po raz kolejny potwierdził, iż zespół aktywnie pracuje nad dodatkami do Cyberpunka 2077 i następnymi aktualizacjami usprawniającymi działanie tytułu.

Paweł Sasko z CD Projekt RED potwierdził, że studio aktywnie pracuje nad rozwojem Cyberpunka 2077.

Sasko stwierdził, że nie może mówić o przyszłości, lecz zapewnił, że wciąż ulepszają CP 2077, ponieważ są świadomi, że jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia. CD Projekt RED nie ujawnił konkretnego planu wsparcia CP 2077, ale przed debiutem zapewniano, iż będzie on zbliżony do tego z Wiedźmina 3: Dziki Gon. Powinnyśmy więc otrzymać minimum dwa duże rozszerzenia fabularne i serię mniejszych DLC zawierających m.in. nowe przedmioty. Na ten moment Redzi nie podali szczegółów odnośnie dodatkowej zawartości dla Cyberpunka 2077.

CD Projekt RED opublikował niedawno aktualizację 1.52 która wnosi szereg poprawek m.in. poprawia błąd, który mógł powodować, że podczas szybkiej jazdy w ruchu ulicznym pojawiały się wraki samochodów albo liczne wozy nomadów, usunięto bug powodujący, iż wydarzenia bojowe w otwartym świecie i niektóre sceny mogły pozostawać wyłączone po wizycie w Afterlife, do czasu aż gracz nie odbył szybkiej podróży po Watson. Na tym jednak nie koniec i w kolejnych miesiącach trzeba oczekiwać nowych łatek.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Co dalej z Cyberpunkiem 2077? CD Projekt RED kreśli plany na przyszłość

 0