CD Projekt RED udostępnia aktualizację 1.31 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED udostępnia aktualizację 1.31 do Cyberpunka 2077

CD Projekt RED udostępnia nową aktualizację do Cyberpunka 2077 o numerze 1.31, która w przeciwieństwie do poprzedniej nie wnosi aż tylu usprawnień, ale mimo wszystko powinna zainteresować graczy narzekających na błędy w grze.

Aktualizacja 1.31 jest już dostępna dla posiadaczy Cyberpunka 2077 na PC, konsolach oraz w usłudze Google Stadia. Jeśli chodzi o konkrety, to CD Projekt RED informuje, że naprawiono bug sprawiający, że w chwili ulepszania przedmiotu ze znacznikiem zadania z ekwipunku nie znikała jego podstawowa wersja. Oprócz tego wyeliminowano błąd, przez który atuty szybkości przeładowywania broni spowalniały czas przeładowania, poprawiono wysokość skoku ładowanego, główny bohater nie zacina się już w animacji spadania w trakcie wypadku motocyklowego, jeśli posiada atut "Jak skała". Dostosowano też szybkość, z jaką oponenci wykryją nasze skradanie w zależności od wybranego poziomu trudności.

CD Projekt RED udostępnił aktualizację 1.31 do Cyberpunka 2077.

Naprawiono również bugi w konkretnych zadaniach - Bezład (nie występuje już błąd, przez który Judy nie pojawiała się w swojej furgonetce na Jig-Jig Street), Do krwi (usunięto błąd, w wyniku którego misja odnawiała się na celu cel "Udaj się na finałową walkę" w zapisach zrobionych na wersji 1.22), czy Zawsze wiatr w oczy (naprawiono błąd, przez który samochód gracza blokował się między blokadą a barierką, co uniemożliwiało powrót do samochodu i blokowało postępy). Wizualnie usunięto bug, który sprawiał, iż drogi po opadzie deszczu nie wyglądały na mokre czy usunięto włosy i/lub brwi w przypadku, gdy wyłączono ich widok we wcześniejszych wersjach gry.

Deweloperzy nadal naprawiają edycję konsolową Cyberpunka 2077, na którą gracze narzekali najbardziej. Najnowsza łatka optymalizuje pamięć kart graficznych w edycji na PlayStation. Z innych zmian warto wymienić np. przywrócenie brakujących opisów Przegrzania i Krótkiego spięcia we wskazówkach hacków. Pełną listę poprawek wnoszonych przez aktualizację 1.31 znajdziecie bezpośrednio na tej stronie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CD Projekt RED udostępnia aktualizację 1.31 do Cyberpunka 2077

 0