Cyberpunk 2077 - pierwsze DLC zapowiedziane! CD Projekt RED wprowadza setki zmian

Cyberpunk 2077 - pierwsze DLC zapowiedziane! CD Projekt RED wprowadza setki zmian

Podczas wczorajszej prezentacji studio CD Projekt RED zapowiedział pierwsze darmowe dodatki do gry Cyberpunk 2077, a także przedstawił długą listę zmian, które wprowadza aktualizacja o numerze 1.3.

"Redzi" w końcu spełnili obietnicę dotyczącą bezpłatnych DLC do Cyberpunka 2077. Jeżeli jednak spodziewaliście się po nich nowych lokacji, questów czy chociaż kontraktów, będziecie zawiedzeni. CD Projekt RED przygotował trzy darmowe paczki, a w ich ramach: dwie nowe kurtki dla V, jeden nowy pojazd (Archer Quartz Bandit) oraz alternatywny wygląd Johnny'ego Silverhanda. Na większe, fabularne dodatki prawdopodobnie poczekamy do przyszłego roku. I zapewne będą to już płatne rozszerzenia.

CD Projekt RED wprowadził do Cyberpunka 2077 setki zmian i poprawek, a także zapowiedział trzy pierwsze bezpłatne DLC.

CD Projekt RED wydał już także aktualizację o numerze 1.3. Zgodnie z zapowiedziami łatka nie wprowadza zbyt wielu istotnych nowinek. Tak naprawdę większe innowacje są dwie - usprawnione działanie minimapy oraz opcja resetowania perków głównego bohatera (lub bohaterki). Poza tym patch zawiera niemal wyłącznie drobne poprawki w różnych aspektach gry, takich jak gameplay, animacje, interfejs, lokacje, grafika czy optymalizacja. Jednak lista zmian jest bardzo długa, obejmuje setki pozycji. Jeśli chcecie się z nią zapoznać, znajdziecie ją m.in. na oficjalnej stronie Cyberpunka 2077.

 Cyberpunk 2077 - właściciele PS4 nagle stracili zainteresowanie grą

To na pewno nie koniec zmian i nowości w Cyberpunku 2077 na ten rok. CD Projekt RED w najbliższych miesiącach wypuści zapewne kolejne aktualizacje, pomniejsze poprawki, a być może także następne darmowe DLC (które rozmiarami nie powinny wykraczać poza to, co znajdziemy w pierwszym rzucie). Jeszcze w tym roku "Redzi" planują wydanie obiecywanej, next-genowej aktualizacji, która przede wszystkim ulepszy oprawę graficzną.

Zobacz także:

  •  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cyberpunk 2077 - pierwsze DLC zapowiedziane! CD Projekt RED wprowadza setki zmian

 0