Dead by Daylight - kolejny hit za darmo w Epic Games Store

Dead by Daylight - kolejny hit za darmo w Epic Games Store

Każdego tygodnia sklep Epic Games Store oferuje szereg tytułów za darmo dla wszystkich posiadaczy konta Epic Games. Platforma ogłosiła teraz kolejny darmowy zestaw gier, w którym znajduje się popularny tytuł Dead by Daylight.

Dead by Daylight to asymetryczna gra wieloosobowa, w której grasz jako ocalały lub zabójca. Grę stworzyło studio Behaviour Interactive, znane z Warhammer 40K: Eternal Crusade. Od czasu premiery w 2016 roku gra rosła ciągle jest rozwijana, a studio dodaje różnego rodzaju nowe postacie, w tym kultowych złoczyńców z filmów takich jak Halloween, Teksańska masakra piłą mechaniczną, Koszmar z ulicy Wiązów, Piła, Silent Hill, Resident Evil i nie tylko. Co więcej, gra ciągle otrzymuje nowe mapy i tryby, a pod względem liczby graczy tytuł nigdy nie miał się lepiej.

Dead by Daylight -  walka pomiędzy psychopatycznym zabójcą a czwórką bohaterów już wkrótce za darmo w Epic Games.

Gra otrzymała w zeszłym roku możliwość rozgrywki międzyplatformowej, osiągając 25 milionów graczy. Cross-play obejmuje PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch, gdzie survival horror pojawił się odpowiednio w 2017, 2017 i 2019 roku. W Dead by Daylight jeden gracz jest ciężkim do pokonania zabójcą z nadprzyrodzonymi mocami, podobnym do bohaterów z hollywoodzkich slasherów. Do wyboru jest kilku morderców i każdy dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Poluje on na pozostałą czwórkę graczy, którzy próbują przetrwać i uciec przed zabójcą. 

Mapy generowane są proceduralnie, co ma zapewniać nieprzewidywalność rozgrywki. W grze chodzi o przetrwanie do końca, nawet kosztem towarzyszy - a okazji do zdrady kompana jest tutaj wiele. Dead by Daylight będzie można otrzymać za darmo od 2 grudnia do 9 grudnia – a gra pozostanie w bibliotece już na stałe.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Dead by Daylight - kolejny hit za darmo w Epic Games Store

 0