Już w przyszłym tygodniu zagramy w Diablo 2: Resurrected?

Już w przyszłym tygodniu zagramy w Diablo 2: Resurrected?

Możliwe, że Microsoft przypadkowo podał datę rozpoczęcia otwartych beta testów Diablo 2: Resurrected na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S.

17 sierpnia - ta data pojawiła się na karcie produktu w oficjalnym sklepie Microsoftu. Niedługo potem zniknęła, ale nie umknęła uwadze graczy, którzy zaczęli podejrzewać, że dotyczy daty rozpoczęcia beta testów beta Diablo 2: Resurrected już w najbliższy wtorek. To wielce prawdopodobne, ponieważ Blizzard już wcześniej zapowiadał, że udostępni betę w sierpniu. Jeśli doszłoby do tego na początku przyszłego tygodnia, gracze mogliby rozpocząć rozgrywkę na ponad miesiąc przed premierą. Ta została zaplanowana na 23 września.

W oficjalnym sklepie Microsoftu pojawiła się na krótko informacja o dacie premiery 17 sierpnia. Gracze podejrzewają, że chodzi o termin startu zapowiadanych otwartych beta testów. Premierę ostatecznej wersji zaplanowano bowiem na 23 września.

Nadchodzące beta testy Diablo 2: Resurrected zostaną podzielone na dwie części - zamkniętą oraz otwartą. W tej pierwszej wezmą udział wyłącznie te osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe. Możliwe też, że będzie zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy pecetów, Xboksów One oraz Xboksów Series X|S. Nieco później wystartuje otwarta część, do której dostęp uzyska każdy chętny posiadacz jednej z platform docelowych: PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 lub PlayStation 5. Sanktuarium nie odwiedzą natomiast przedpremierowo posiadacze Nintendo Switch, na którą to Diablo 2: Resurrected również ostatecznie trafi.

 Nie tylko Diablo 4 i Overwatch 2. Blizzard pracuje też nad innymi dużymi grami

Oczywiście nie można wykluczyć, że pojawienie się powyższej daty w Microsoft Store było zwyczajnym błędem, popełnionym przez jednego z pracowników. Tym niemniej gracze powinni spodziewać się rozpoczęcia beta testów już wkrótce. W końcu do premiery gry pozostało już tylko półtora miesiąca. Chyba, że Blizzard z jakiegoś powodu ją opóźni? Na szczęście szanse, że do tego dojdzie, są prawdopodobnie znacznie mniejsze niż w przypadku Diablo Immortal, którego termin wydania został ostatnio przesunięty na przyszły rok. Diablo 2: Resurrected wygląda na grę już niemal gotową.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Już w przyszłym tygodniu zagramy w Diablo 2: Resurrected?

 0