Ultima Underworld, Ultima Underworld II, Syndicate i Syndicate Wars za darmo na GOG

Ultima Underworld, Ultima Underworld II, Syndicate i Syndicate Wars za darmo na GOG

Na GOG pojawiła się interesująca promocja dla fanów retro gier. Platforma udostępniła bezpłatnie gry Syndicate Plus, Syndicate Wars, Ultima Underworld i Ultima Underworld II, które co ciekawe zostały usunięte z tego sklepu jakiś czas temu na prośbę Electronic Arts.

Teraz jednak powróciły i od razu udostępniono je nieodpłatnie, dzięki czemu do konta GOG dopisze je każdy użytkownik. Akcja potrwa do 3 września i zakończy się o 19:00 czasu polskiego. Jeśli interesują was wymienione produkcje, to należy udać się pod ten adres, a następnie dodać każdą pozycję. Warto wspomnieć, że identyczna promocja obowiązuje również na Originie więc w sytuacji, gdy nie używacie GOG, możecie skorzystać z platformy EA. Ultima Underworld: The Stygian Abyss zadebiutowała w 1992 roku i za jej powstanie odpowiada studio Origin Systems. Jest to cRPG rozgrywające się w fantastycznej krainie Britanii,gdzie trzeba uratować porwaną córkę lorda Britisha.

Syndicate Plus, Syndicate Wars, Ultima Underworld i Ultima Underworld II są dostępne za darmo na GOG do 3 września.

Ultima Underworld: The Stygian Abyss, Underworld II, Syndicate i Syndicate Wars za darmo na GOG

fot. Ultima Underworld

Ultima Underworld II to wydana rok później kontynuacja wyżej wymienionej jedynki, w którym tym razem musimy uratować samego lorda Britisha. Syndicate trafił do sprzedaży w 1993 roku, z kolei wydanie Plus zawiera także dodatek American Revolt. Powinna ona przypaść do gustu fanom cyberpunkowych gier, gdyż osadzono ją właśnie w takich klimatach, a akcja przenosi nas do przyszłości. Tytuł łączy w sobie gatunki strategii oraz akcji. Syndicate Wars stanowi natomiast kontynuację pierwszej części i rzuca nas do roku 2191 i świata rządzonego przez syndykat EuroCop, który do pewnego momentu działa świetnie.

Ultima Underworld: The Stygian Abyss, Underworld II, Syndicate i Syndicate Wars za darmo na GOG

fot. Syndicate Plus

Warto wspomnieć, że na GOG trwa weekendowa promocja, w ramach której taniej zakupimy m.in. Stalkera: Clear Sky (23,09 zł), Stalkera: Shadow of Chernoyl (23,09 zł), Stalkera: Call of Pripyat (23,09 zł), Mount & Blade (4,99 zł) czy Kingdom Come: Deliverance (36,69 zł). Okazja potrwa jeszcze 40 godzin. Co ważne wszystkie gry dostępne w sklepie w tym również te darmowe są pozbawione zabezpieczeń antypirackich DRM.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ultima Underworld, Ultima Underworld II, Syndicate i Syndicate Wars za darmo na GOG

 0