Diablo 2: Resurrected - Blizzard rozważa rozbudowę gry po premierze

Diablo 2: Resurrected - Blizzard rozważa rozbudowę gry po premierze

Wygląda na to, że Diablo 2: Resurrected nie będzie zwykłym remasterem. Blizzard rozważa wprowadzanie nowej zawartości do gry po premierze.

Diablo 2: Resurrected to przede wszystkim przebudowana gra sprzed dwudziestu lat - z gruntownie odświeżoną grafiką, ulepszonym interfejsem czy odnowionymi przerywnikami filmowymi. Fabuła, klasy postaci, questy, przedmioty i przeciwnicy pozostają w niej bez zmian. Jednak Blizzard wstępnie planuje tworzenie nowej zawartości - odpłatnej lub nie - po premierze. Niewykluczone, że za jakiś czas otrzymamy nowe zadania do wykonania czy nową broń bądź elementy pancerza do zdobycia.

Niewykluczone, że Diablo 2: Resurrected będzie rozwijane po premierze. Blizzard rozważa wprowadzanie z czasem nowej zawartości.

"O, tak, zdecydowanie zastanawiamy się nad takimi rzeczami. Rzeczami, które nie zmienią nic w fundamentach i które będzie można po prostu dodać. Chcieliśmy zbudować silną podstawę przed budową trzeciego czy czwartego piętra. Mamy wiele pomysłów, ale najpierw chcemy mieć pewność, że cały rdzeń został wykonany dobrze. Odblokowaliśmy całą zawartość związaną z drabinkami rankingowymi i możemy to robić zarówno w single playerze, jak i bez drabinek rankingowych. Musimy zobaczyć, jak to wszystko będzie wyglądało po premierze w kwestii balansu, nowych przedmiotów etc." - powiedział w wywiadzie dla serwisu Game Rant Rob Gallerani oraz Michael Bukowski ze studia Blizzard.

 Diablo 2: Resurrected - beta test. Chyba najlepsze Diablo, w jakie grałem

Diablo 2: Resurrected to długo wyczekiwany remaster (a pod pewnymi względami remake) kultowej gry typu hack'n'slash z 2000 roku. Blizzard przygotował go w wersjach na wszystkie liczące się platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Switch. Odnowiony klasyk ujrzy światło dzienne już za tydzień, 23 września.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo 2: Resurrected - Blizzard rozważa rozbudowę gry po premierze

 0