Diablo 2: Resurrected za darmo dla wszystkich. Dziś rusza otwarta beta

Diablo 2: Resurrected za darmo dla wszystkich. Dziś rusza otwarta beta

Już dziś o godz. 19:00 rozpocznie się otwarta faza beta testów gry Diablo 2: Resurrected. Potrwa do poniedziałku, do godz. 19:00.

W ubiegłym tygodniu przez cały weekend grę mogły testować wszystkie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe. Teraz wczesną (choć już prawie ukończoną) wersję remastera kultowego hack'n'slasha sprawdzą wszyscy zainteresowani. Od dziś, od godz. 19:00, do poniedziałku, do godz. 19:00, uruchomimy ją bezpłatnie na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. W testach nie wezmą udziału jedynie posiadacze Nintendo Switch.

Diablo 2: Resurrected podczas najbliższego weekendu przetestują wszyscy zainteresowani. Udział w beta testach będzie bezpłatny.

Diablo 2: Resurrected podczas beta testów pozwoli nam zapoznać się zarówno z kampanią fabularną (z dwoma pierwszymi aktami), jak i z multiplayerem. Wybierzemy jedną z pięciu postaci: amazonkę, barbarzyńcę, czarodziejkę, paladyna lub druida. Blizzard nie nałożył ograniczeń na zdobywane doświadczenie. Rozwiniętą postać przeniesiemy też do finalnej wersji gry. Diablo 2: Resurrected w wersji beta pozwoli bawić się cross-platformowo. Zarówno postać, jak i stany gry będą przenoszone pomiędzy PC a konsolami.

Diablo 2: Resurrected ukaże się 23 września, choć niektórzy uważają, że Blizzardowi przydałoby się więcej czasu na optymalizację. Podczas naszych ubiegłotygodniowych testów byliśmy zachwyceni rozgrywkę oraz oprawą odświeżonego klasyka, ale zwróciliśmy też uwagę na występujące lagi oraz problemy z optymalizacją. W ten weekend przekonamy się, czy twórcom udało się dopracować grę pod tym względem.

 Diablo 2: Resurrected - beta test. Chyba najlepsze Diablo, w jakie grałem

Tym niemniej wciąż trudno oprzeć się urokowi Diablo 2: Resurrected. "Choć to dopiero beta, już teraz mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że przejdę tę grę jeszcze raz. Zakochałem się w niej tak samo, jak przed laty" - pisaliśmy we wrażeniach z zamkniętej bety.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo 2: Resurrected za darmo dla wszystkich. Dziś rusza otwarta beta

 0