Diablo IV - Blizzard zaprasza na publiczne beta testy

Diablo IV - Blizzard zaprasza na publiczne beta testy

Blizzard planuje w najbliższych tygodniach zaprosić swoich najbardziej oddanych fanów do wypróbowania Diablo IV. Studio podzieliło się w poniedziałek szczegółami na temat nadchodzącego zamkniętego beta-testu gry końcowej (tzw. endgame, czyli rozgrywka po ukończeniu głównej osi fabularnej). 

Wykorzystując „konkretne dane z rozgrywki”, Blizzard wybierze graczy, którzy ostatnio spędzili dużo czasu na rozgrywce post-fabularnej w Diablo II: Resurrected i Diablo III. Jeśli uważacie, że się kwalifikujecie, możecie do 11 października poinformować studio, że jesteście zainteresowani udziałem w wersji beta, upewniając się, że opcja „Wiadomości i oferty specjalne z Battle.net” jest włączona na Waszym koncie. Następnie wystarczy wypatrywać e-maila z zaproszeniem od Blizzarda w swojej skrzynce odbiorczej.

Blizzard obiecuje, że ​​publiczne testy rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Nadchodząca beta będzie dostępna na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 i PS4, z obsługą crossplay i cross-progresji między obsługiwanymi platformami. Jeśli nie uda się Wam wziąć udział w tej rundzie testów, Blizzard obiecuje, że ​​publiczne testy rozpoczną się na początku przyszłego roku.

Nadchodząca beta skupi się na rozrywce w ramach endgame'u Diablo IV z kilku powodów. Blizzard mówi, że nie chce spoilować historii gry przed premierą. Decyzja ta jest również odzwierciedleniem sposobu, w jaki wielu graczy gra w tytuły z serii Diablo. „Dla wielu gra końcowa jest ich ulubionym aspektem Diablo – chcemy, aby była satysfakcjonująca i nie brakowało w niej wymagającej różnorodności w zabijaniu demonów w wielu, wielu sesjach” – tłumaczy studio, dodając, że opinie od uczestników odegrają kluczową rolę w dopracowaniu doświadczenia. 

Nie należy się jednak spodziewać wysypu informacji od osób grających w zamkniętą betę, a przynajmniej oficjalnymi kanałami. Blizzard powiedział, że wydarzenie będzie „poufne”, co zapewne stanowiło aluzję do wycieku długiego fragmentu rozgrywki (45 minut) z Diablo IV w miniony weekend. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo IV - Blizzard zaprasza na publiczne beta testy

 0